Koliko čitate?

Koliko čitate?

  • Obožavam da čitam i radim to često

    Votes: 37 75,5%
  • Čitam povremeno

    Votes: 8 16,3%
  • Čitam retko

    Votes: 2 4,1%
  • Ne čitam nikada

    Votes: 2 4,1%

  • Total voters
    49
Ne volim da čitam knjige u pdf-u, jednostavno nemaju istu čar kao prave knjige. Svakog dana čitam:) i čitam mnogo:)
 
S vremena na vreme, volim da procitam neko delo ali ako je imalo zaista dobre kritike ... Previse puta sam se razocarao ...
 
Nekada sam skoro svaki dan citala, cak sam i sa knjigom odlazila u krevet. Sada povremeno. Obozavam da citam, ali nemam vremena.Posao me ubija
 
Nekada sam citala svaki dan knjige, ali kad dodjose velike obaveze, porodica, posao vise nemam vremena za to i mnogo mi je krivo zbog toga. Skoro sam uzela neku knjigu da citam i jednostavno nisam mogla da se skoncentrisem na stivo. 10 puta sam pocinjala da citam i uvek se zavrsilo sa neuspehom. Ne znam zasto se to dogadja da li breme zivota toliko pritiska da vise mozak ne reaguje na neke stvari u kojima je uzivao, ne znam. :(
 
Volim da čitam, i redovno kupujem knjige. Ponekad više, ponekad manje, ali knjiga za čitanje mi je uvek pored kreveta!
 
Čitam svakog dana i previše, oči mi ispadaju, ali nastavljam po starom. Počela sam da čitam i e-knjige. To me dokrajčilo.
 
Natrag
Top