Koliki je tvoj..na cipeli broj?

Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Čitao sam neko istraživanje, i mislim da je to bila studija slikara i vajara. Rečeno je da taban bez čarapa i obuće tačno onoliko koliko vam se proteže ruka od korena šake do pregiba lakta. I ispada da je tačno (barem kod mene :):)). Fora je što na čovečijem telu postoji pregršt nekih odnosa i proporcije. Ali ovo mi je bilo fascinantno iz prostog razloga što bilo da imaš 2.15 m i da ti se kroji specijalna obuća, ili imaš metar i 2 pogačice u skoku (ja npr) veličina stopala je (uglavnom) jednaka dužini tog dela ruke. Naravno da nisi gejša i namerno sabijala taban (to je kod njih bilo onomad čin lepote, da se ima malo, sićušno stopalo) ili tako nešto slično.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
43 zla .........

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Čitao sam neko istraživanje, i mislim da je to bila studija slikara i vajara. Rečeno je da taban bez čarapa i obuće tačno onoliko koliko vam se proteže ruka od korena šake do pregiba lakta. I ispada da je tačno (barem kod mene :):)). Fora je što na čovečijem telu postoji pregršt nekih odnosa i proporcije. Ali ovo mi je bilo fascinantno iz prostog razloga što bilo da imaš 2.15 m i da ti se kroji specijalna obuća, ili imaš metar i 2 pogačice u skoku (ja npr) veličina stopala je (uglavnom) jednaka dužini tog dela ruke. Naravno da nisi gejša i namerno sabijala taban (to je kod njih bilo onomad čin lepote, da se ima malo, sićušno stopalo) ili tako nešto slično.

SaviJ srednji prst i dotakni dlan iste šake. Sada izmeri tačku dodira i vrh srednjeg prsta.
Proporcija je 1:1 sa dužinom tvog penisa. 98% tačnosti.
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
..........................................................................45,5....................................................................................................
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
cipele - 44

kaubojke - 45 i 1/3

patike - 45

martinke 44 i 2/3
a japanke..papuce..carape..?:blum3:

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

43 zla .........

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



SaviJ srednji prst i dotakni dlan iste šake. Sada izmeri tačku dodira i vrh srednjeg prsta.
Proporcija je 1:1 sa dužinom tvog penisa. 98% tačnosti.
cijeg to ...tvog ili njegovog..:dntknw:?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top