Koji vas glumci ili glumice nerviraju?

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Koji vas glumci ili glumice nerviaju ili ih ne volite zbog onoga sto rade u javnosti?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Strani : Tom Kruz,Endi Garsija,sve pevaljke koje su se obrele u filmovima...
Domaći : Đuričko,Kičić,Lečić,Trifunovići,Cvetković,Ristovski,sve glumice i glumci koji su zaigrali u Šotrinim TV-serijama smaračima
.
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
a joj, spisak je ogroman, ali neki od njih su
Jackie Chan na prvom mestu, Schwarcenegger, Cruise, Swayze i mnogi drugi, dovoljno je da ih vidim i da se iznerviram, a od domaćih Lečić, Trifunović, Ćetković, Gutović, Jovanović, Ristovski ma ima ih...baš...
i nerviraju me ove serije za ispiranje mozga što ih repriziraju x puta i ako su snimljene pre par godina...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Strani : Tom Kruz,Endi Garsija,sve pevaljke koje su se obrele u filmovima...
Domaći : Đuričko,Kičić,Lečić,Trifunovići,Cvetković,Ristovski,sve glumice i glumci koji su zaigrali u Šotrinim TV-serijama smaračima
.
Ti sve najbolje glumce pobroja :(
a joj, spisak je ogroman, ali neki od njih su
Jackie Chan na prvom mestu, Schwarcenegger, Cruise, Swayze i mnogi drugi, dovoljno je da ih vidim i da se iznerviram, a od domaćih Lečić, Trifunović, Ćetković, Gutović, Jovanović, Ristovski ma ima ih...baš...
i nerviraju me ove serije za ispiranje mozga što ih repriziraju x puta i ako su snimljene pre par godina...
Gutović!? Kako njega, da niste vi možda pobrkali temu? :(

mene samo nekad iritira Ivan Bosiljčić i onaj Milan Vasić uopšte tako neki likovi....

Od ženskih nevolim Katarinu Radivojević i Mariju Karan
 
Poslednja izmena:
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Ti sve najbolje glumce pobroja :(

Gutović!? Kako njega, da niste vi možda pobrkali temu? :(

mene samo nekad iritira Ivan Bosiljčić i onaj Milan Vasić uopšte tako neki likovi....

Od ženskih nevolim Katarinu Radivojević i Mariju Karan

:) nisam pobrkala temu, razlozi su različiti, i da...zaboravila sam Bosiljčića
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ma,vidiš valjda da se Summer i ja samo foliramo - ona drži poster golišavog Bosiljčića na zidu,a ja sam tetovirao "Shotra is God" popreko leđa... :mrgreen:
 
Natrag
Top