Koji ste vi lik iz bajke?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ti toliko lupetaš gluposti da to već nije normalno.... :???: :???: :???: :???:

Ne bato. Ti lupetas. Knjiga je pisana na osnovu legende a i film i knjiga pocinju recenicom da je jednom postojala legenda o ......

Ali da, ti nisi citao knjigu .... Dzaba pricamo o tome ....


Mada nije ni bitno. Ne igra ulogu ni u cemu ....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Ne bato. Ti lupetas. Knjiga je pisana na osnovu legende a i film i knjiga pocinju recenicom da je jednom postojala legenda o ......

Ali da, ti nisi citao knjigu .... Dzaba pricamo o tome ....


Ti nastavi sa tvojih 3 milijarde spam-ova...

Iskreno te žalim.

Skrnaviš velikog pisca i pokušavaš po milioniti put da se praviš pametan... Nije ni tebi lako... To je poslednje što ću reći o ovoj temi.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Drugari stizete li vi da povalite nesto od silne animoznosti i resavanja pitanja likova iz bajke ?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Bleki licis mi na casu a glumis nekog carobnjaka iz Oza .... :lol:

I nemoj da ubijas iluzije i mastarije ljudima koji se poistovecuju sa likovima iz bajki ili filmova ...eto ja sam tri praseta i srusicu mit da je Vuk opasan .... :lol:

Cek da te " ugrize ".....pa ces da menjas kontekst.....yes3..
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Pa, kad se vec nudis .... Ja sam uvek uzimao ono sto mi nude ... Sem droge, to nisam nikada ... Nego, angel jel si ti pravi andjeo, zaista zavodis muska srca ili si samo andjeo iz bajke? Kako karakterises taj tvoj lik?


Ja kada bi ti nudila prsla bi ti casa na avataru ,jeste da smo na bajkovitoj temi ali smanji iluzije i vrati se u realno stanje ...

Ja sam angel kamenih krila ,sto vise lupetam krilima vise mi se lepe musice za njih ... :lol:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja kada bi ti nudila prsla bi ti casa na avataru ,jeste da smo na bajkovitoj temi ali smanji iluzije i vrati se u realno stanje ...

Ja sam angel kamenih krila ,sto vise lupetam krilima vise mi se lepe musice za njih ... :lol:

Hoćeš da kažeš da si avion???


:evil::evil::evil:
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top