Koji posao nikad ne bi mogao da radis?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
.....................................

cega???

ne kontam sto se kostresis, dao sam ti odgovor na temu, znaci ucestvovao sam u njoj ... to sto sam carobnjak, pa jbg, ne mogu svi da budu srculenca ... a ovo za prst je vise doslo kao joke mada vidim da sam nepozeljan u ovoj temi pa od mene vise nijedan odgovor neces dobiti ...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
cega???

ne kontam sto se kostresis, dao sam ti odgovor na temu, znaci ucestvovao sam u njoj ... to sto sam carobnjak, pa jbg, ne mogu svi da budu srculenca ... a ovo za prst je vise doslo kao joke mada vidim da sam nepozeljan u ovoj temi pa od mene vise nijedan odgovor neces dobiti ...
ti si uvek dobrodosao u svaku temu..taman posla da je neka tema bez tebe..oseticu da me ne volis vise..a to necu ne..nikako..:acute:ja obozavam kad me citiras..u tome prosto uzivam..upsss opet spamujemo ..da predjemo mi na pp..imam nesto da ti sapnem na uvce..:agree:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ako se postavlja pitanje koji posao ne bi mogao da radiš u smislu sposobnosti i predispozicija postoji puno toga za šta nisam talentovana (balerina na primer ili operska pevačica)... Ako se misli na posao za šta ne bih imala želudac - radila bih svaki pošten posao koji mojoj porodici obezbeđuje egzistenciju!
Ni jedan pošten posao nije manje vredan - takvim ga naprave ljudi koji ga rade!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Necu nista reci...sta znam na sta me nevolja "sutra" moze natjerati...:vorred:

opet?? dobro, sta je to s' tobom? ajde, svrati na vince, bas onako kavo volis ... rashladjeno i lepo ... treba ti opustanje:give_rose:
pa neka dobra muzika, pa sarajevski cevapcici, mmmm ... prste da polizes ... cekam te, nemoj da kasnis ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
opet?? dobro, sta je to s' tobom? ajde, svrati na vince, bas onako kavo volis ... rashladjeno i lepo ... treba ti opustanje:give_rose:
pa neka dobra muzika, pa sarajevski cevapcici, mmmm ... prste da polizes ... cekam te, nemoj da kasnis ...

pa gdje me sad nadje sa vincem...joj bleki bas znas da mi nadjes slabu tacku...:vorred:
mnogo sam ti danas...uh...ae stizem ali prpremi vise od jedne flase...trebace...vjeruj...puno vise...:cray:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
pa gdje me sad nadje sa vincem...joj bleki bas znas da mi nadjes slabu tacku...:vorred:
mnogo sam ti danas...uh...ae stizem ali prpremi vise od jedne flase...trebace...vjeruj...puno vise...:cray:

a sta smo rekli za plakanje prosli put?? necu da vidim te suzice ... popijemo, opustimo se, zamezimo i .... smile3
 
Natrag
Top