Koji je najbolji anti-virus za Win 7

Učlanjen(a)
24.03.2014
Poruka
13
Trenutno mi radi kompjuter bez anti-virusa pa me zanima jel moze neko da mi pomogne da izaberem dobar anti-virus za moj kompjuter? Imam instaliran Win 7 Home Premium x32bita.
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Koji god staviš! Ni jedan ne nudi 100% sigurnost. Imaš dobrih free verzija: CIS, AVAST, AVIRA. Od plaćenih dobri su KASPERSKI i BITDEFENDER ali jako usporavaju komp. Najuobičajeniji je (najčešće korišten) ESSET!
:mig::mig:
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Slazem se sa kolegom Zekoslavom,moj ti je savet da je bolje imati bilo kakvu zastitu nego nemati nikakvu.Pozzz...:)
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
5
Avast Free Antivirus . Trial verzija traje mesec dana , nakon toga izmisli username i e-mail adresu i registruj se pa si miran godinu dana
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Ma najbolje nista braticu :D Samo pazi sta skidas , gde ulazis i sta radis i opusteno , ja vec godinama ne koristim ta s...a koja mi zauzimaju ram bez potrebe .
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
DR. Web je isto dobar i pouzdan inace je ruski av, imas brate da skines sa licencama na torrentu, malo trosi resursa i ima odlican firewall, sto je najbitnije na netu, dzabe av zastita, ako nemas dobar firewall.
 
Natrag
Top