Koji Browser koristite?

Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Ja koristim dva i neznam koji je bolji oba su mi vrhunska google chrome i mozzilu
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Jedno pitanje u vezi Mozile. Do juče je sve radilo kako treba, samo je sve stalo odjednom. Ne reaguje kada pretraživaču ukucate nešto ( u desnom gornjem ćošku), ne pomerase od naslovne strane. Kada odem na neku stranicu iz bookmarks-a tu ide bez problema. I kada se ode na addone isto ne reaguje. Deinstalirao sam nekoliko puta i nekoliko verzija i ništa.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.134
Jedno pitanje u vezi Mozile. Do juče je sve radilo kako treba, samo je sve stalo odjednom. Ne reaguje kada pretraživaču ukucate nešto ( u desnom gornjem ćošku), ne pomerase od naslovne strane. Kada odem na neku stranicu iz bookmarks-a tu ide bez problema. I kada se ode na addone isto ne reaguje. Deinstalirao sam nekoliko puta i nekoliko verzija i ništa.

Prvo uradi ovako:
Preuzmi "Xplode"-ov AdwCleaner

Kod:
http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/

i sačuvaj ga na Desktop.
Dvoklikom pokreni program.
Klikni na dugme [Scan] i pričekaj da program završi.
Klikni na dugme [Clean]
Program će zatvoriti sve aktivne programe i izbaciti prozor sa tim upozorenjem. Klikni Ok kao potvrdu.
Na sljedeća dva prozora koja se otvore (Informations i Restart required ) klikni Ok
Računar će se restartovati a zatim otvoriti notepad (C:\AdwCleaner[S1].txt) sa izvestajem.
Program će očistiti sve browsere..odnosno obrisat će i deinstalirati sve toolbarove..
Što se tiče deinstalacije, jesi deinstalirao ali je vjerovatno ostalo "repova" tako da ti dođe kao da nisi ni deistalirao....Upiši u Navigation toolbar about:support i vrati mozilu na početne postavke....
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2013
Poruka
3
Nikad vishe necu koristiti Chrome.To je jedno govno od bloatware i precenjeno djubre! Snimio sam Maxthon browser i vishe video klipove ne laguju.Probajte ovaj browser, ja sam mnogo zadovoljan.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Prvo uradi ovako:
Preuzmi "Xplode"-ov AdwCleaner

Kod:
http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/dl/125/

i sačuvaj ga na Desktop.
Dvoklikom pokreni program.
Klikni na dugme [Scan] i pričekaj da program završi.
Klikni na dugme [Clean]
Program će zatvoriti sve aktivne programe i izbaciti prozor sa tim upozorenjem. Klikni Ok kao potvrdu.
Na sljedeća dva prozora koja se otvore (Informations i Restart required ) klikni Ok
Računar će se restartovati a zatim otvoriti notepad (C:\AdwCleaner[S1].txt) sa izvestajem.
Program će očistiti sve browsere..odnosno obrisat će i deinstalirati sve toolbarove..
Što se tiče deinstalacije, jesi deinstalirao ali je vjerovatno ostalo "repova" tako da ti dođe kao da nisi ni deistalirao....Upiši u Navigation toolbar about:support i vrati mozilu na početne postavke....
Sad sam to uradio i funkcionise. Hvala.
 
Učlanjen(a)
19.01.2012
Poruka
2
Nastao mi problem da youtube sporo ucitava, na bilo kom pretrazivacu. Normalno je do sada radio na 360p, sve gledao i odjednom nece. Jedva ucita na 144p. I to samo na youtube, sve ostalo odlicno radi. Gledam seriju na ostalim sajtovima, u bilo koje vreme i odlicno sljaka. Ne koci nigde drugo, samo youtube. Imam ok komp, protok mi je 2 mbps, pre dva dana i jos 3 godine unazad sve sam isto imao i odlicno je radilo. Najednom lose. Ako mozete da mi pomognete na neki nacin, unapred zahvalan.
 
Natrag
Top