Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ala ste se vi naspamali u ovoj temi .... Cudo jedno .... Stvari nisu uvek onakve kako izgledaju - evo dokaza za to .....
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
URL]

Zamolio bih Vas da ovo obaveštenje preokrenete za jedno 180 stepeni, ako možete?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
[WARNING]Jel' vi to pokušavate da se izreklamirate da što više ljudi glasa za vas, pa spamujete ovoliko?
A što se tiče "vrućih" komentara, stvarno ste već na granici da ponovo zaradite kazne, vi koji ste već bili banovani.
'Ajde se malo vratite na temu, a i pustite i druge da kažu nešto. To što radite možete da radite i privatno, zato i imamo privatne poruke, ne moraju svi da čitaju ono što vaši podivljali hormoni proizvode.
Dakle, Piggy je već dva puta tražila da se vratite na temu, Nikdemark isto, sad vas opominjem i ja. Jeste tema o spamu i forum za spamere, ali ste otišli u drugu krajnost, a
neka pravila ipak moraju da se poštuju. [/WARNING]
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Staff Upozorenje: Jel' vi to pokušavate da se izreklamirate da što više ljudi glasa za vas, pa spamujete ovoliko?

Sta imam da se reklamiram. Svi me vec znaju i vec ubedljivo vodim i bez reklame.


Staff Upozorenje: Dakle, Piggy je već dva puta tražila da se vratite na temu

A doticna Piggy, da nije zelela da se spamuje, ne bi ni otvorila ovakvu temu. Nisu ljudi krivi sto spamuju po njoj kad tema sama po sebi ovakva kakva jeste, vruca i zakuvana, poziva na spam, nesuglasice i svadju.
Da je zaista zelela da sve to izbegne, nikada ne bi ni otvorila ovu temu
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Ne pravite se da me niste razumeli, razumeli ste me jako dobro.
Tačno sam znala ko će prvi da se javi, a ko da ga podrži. Nije ni čudo da ste na listi.
Ima još ljudi osim vas na ovom forumu, pustite ih da malo dođu do izražaja i kažu nešto.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne pravite se da me niste razumeli, razumeli ste me jako dobro.
Tačno sam znala ko će prvi da se javi, a ko da ga podrži. Nije ni čudo da ste na listi.
Ima još ljudi osim vas na ovom forumu, pustite ih da malo dođu do izražaja i kažu nešto.

A sta mogu da kazu? To sto su vec imali rekli su ... Ne treba niko da me podrzava - moje misljenje ce uvek biti isto. Ako zelite da izbegnete ovakve stavove onda ne otvarajte ovakve teme ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
upravu je crvendac!! cutite malo, smirite strasti da ovi koji virkaju i ko zna sta jos rade citajuci nase postove nesto reknu ....yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top