Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
I ja cu poceti da placem od muke, otkud "pile mamino"? :lol: :lol:
Pa kako otkud? Pa to je iz ''duše''....Emocije me ''preplavile''....Opet sam u transu.....:lol:

Nemoj tako, poslo dete da trazi "majku"...
Ma kakvi...Ne znam, da li pratiš...Tamo na temi ''Dobro jutro'' napisah da nije loše da iznajmi bicikl, pošto nema snega...Joj sve me stra' izgubiće se negde..u planini...stink.

Moram da idem...laku noć :hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa kako otkud? Pa to je iz ''duše''....Emocije me ''preplavile''....Opet sam u transu.....:lol:

Dobro, draga, razumem, necu vise da ti prenosim takve vesti, dovoljno si bila u transu... al' procitaj nekad poruke :lol:


Ma kakvi...Ne znam, da li pratiš...Tamo na temi ''Dobro jutro'' napisah da nije loše da iznajmi bicikl, pošto nema snega...Joj sve me stra' izgubiće se negde..u planini...stink.

Moram da idem...laku noć :hi:

Nisam videla... Nemoj da brines, verujem da si i za njim "pljusnula" vodu il' je ona druga varijanta :lol: ( postala sam morbidna wacko2 )

Laku noc :hi:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Došao je moj brat Delija!:!: Da vidim sad šta će ove dve opasne žene iznad!?:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Došao je moj brat Delija!:!: Da vidim sad šta će ove dve opasne žene iznad!?:blum3:

Opasne su to žene Mars. :D Nikakav dil sa Dum ne treba sklapati, nepoverljiva je, sklona prevari, k'o sa njom tikve sadi o glavu mu se lupaju. :lol: A Sendi, pa ona će u seriji biti rodonačelnica mnogih nesreća koje će zadesiti pojedine glumce. Ona je u seriji kao Feniks, u mnogim epizodama biće na razne načine ubijena, ali ona nanovo vaskrsava iz pepela. :lol:

Šalim se, volim ja njih. :D
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jel moze neko da mi objasni sta se ovde desavalo dok sam bio odsutan :???:.

Teško! :lol: To ne znaju ni oni koji nisu odsustvovali!:roll: Ipak, moram da ti kažem da si mnogo propustio!;)


Brate Delija, čuvaj se, nisam priznala s kim si otišao na egzotičnu destinaciju!:zip:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Teško! :lol: To ne znaju ni oni koji nisu odsustvovali!:roll: Ipak, moram da ti kažem da si mnogo propustio!;)


Brate Delija, čuvaj se, nisam priznala s kim si otišao na egzotičnu destinaciju!:zip:

Čuvaću se ja Mars, pogotovo posle nove funkcije koju je dobila Sendi, sad može lako da me ''likvidira''. :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Došao je moj brat Delija!:!: Da vidim sad šta će ove dve opasne žene iznad!?:blum3:
Pa kako te nije sramota, da o meni tako nešto kažeš...Aj' za Sendi...:)lol:), ali za mene....Pa ja bih tebi od ''usta'' odvojila...U vodu, u vatru ako treba...Sram te, bilo...tete, sram bilo....sorry
Napomena: Sve ovo prethodno rečeno se odnosi na seriju i spremnost Dum da mnogo toga odglumi ako treba...:lol:

Jel moze neko da mi objasni sta se ovde desavalo dok sam bio odsutan :???:.
Ja ne znam ni šta se dešavalo kad sam bila prisutna...:lol:


Šalim se, volim ja njih. :D
Ej, i meni je to isto smešno...:D

Pozdrav za Deliju i Blokusa..., nema ih odavno...:hi:
Naravno i ostalima :hi:
 
Natrag
Top