Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Hahaha...koji si ti lik....
Naravno Delija.....Meni je zapravo drago što mi nisi poklonio samo jedan cent....(bilo te valjda sramota...ili se nisi setio....nešto jeste)....:p

Zato što si domišljat...samo za tebe...3 kocke čokolade...(Htela sam da ti poklonim samo jednu kockicu, ali nisam našla takvu sliku....tako da znaš....lol....da ne kvariš zubiće....kako ja vodim računa...:D)
cokolada.jpg
 
Hahaha...koji si ti lik....
Naravno Delija.....Meni je zapravo drago što mi nisi poklonio samo jedan cent....(bilo te valjda sramota...ili se nisi setio....nešto jeste)....:p

Nije da se nisam setio samo ne volim cicijašluk i poklanjanje sitniša, neću bre kad darujem da se brukam. :D

Zato što si domišljat...samo za tebe...3 kocke čokolade...(Htela sam da ti poklonim samo jednu kockicu, ali nisam našla takvu sliku....tako da znaš....lol....da ne kvariš zubiće....kako ja vodim računa...:D)
cokolada.jpg

Možda se ja još uvek nisam rasnio pa treba da se opet pljusnem vodom po licu i razbistrim pogled, ali ja ovde ne vidim 3 nego 4 kocke. :D Dobro da Mars nije videla inače bi mi sve pojela ;), a pošto se pojavila jedna kocka viška, nju ću drage volje ostaviti za Mars. :D
 
Nije da se nisam setio samo ne volim cicijašluk i poklanjanje sitniša, neću bre kad darujem da se brukam. :D
E pa dobro...Obzirom da se radi o ''velikom poklonu'', žao mi da ga potrošim. Prvo sam mislila da ga oročim....na recimo 10 godina....ali nema smisla da na ''poklonu'' zarađujem. :D
Rešila sam da ga uramim i okačim na zid u znak i sećanje na vreme kada si bio ''darežljiv''...:D

Možda se ja još uvek nisam rasnio pa treba da se opet pljusnem vodom po licu i razbistrim pogled, ali ja ovde ne vidim 3 nego 4 kocke. :D Dobro da Mars nije videla inače bi mi sve pojela ;), a pošto se pojavila jedna kocka viška, nju ću drage volje ostaviti za Mars. :D
Možeš ti da vidiš i 5 kocki....al' samo sam ti 3 namenila....:p
 
A pa ne ide to tako.
1.Kao prvo...dao si mi jedan euro rečju i slikom, a imam i svedoke. Ja sam tebi poklonila tri kockice, druga stvar je što si ti video više.
2.Kao drugo...ja sam već kupila ram...da mi vratiš pare...:lol:
 
Čuj, kao meni svaki evrić bitan...Pa ti mi oteo evro iz ruku i ''usitnio''....LOL

[HIDE-POSTS]Nego, da bih rešio nedoumicu reci mi jel' ti stvarno vidiš 3 kocke ili se zezaš? [/HIDE-POSTS]
Hahahaha....dobar si...:lol:

Vidim po potrebi...:p...kalkulišem...
 
Ja kad poklanjam uvek mi ono što dajem deluje kao kuća, a kada dobijam sve mi nekako malo...tako da ove kockice čokolade su kao tri čokolade od po 300 gr, a ovaj vidi još dve....Pa toliko darežljiva nisam...:D
 
Natrag
Top