Ključ srećne veze je u ponekoj laži

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ključ srećne veze je u ponekoj laži


Sudeći po nedavno objavljenim rezultatima istraživanjima, izreka „ćutanje je zlato“ odličan je recept za uspešnu vezu. Pogledajte šta žene najčešće prećutkuju svojim partnerima.





Britanski psiholozi su sproveli veliko istraživanje s parovima u dugim i srećnim vezama, a rezultati su pokazali da je ključ uspeha u tome da partneri i ne podele baš sve jedno s drugim. Iako je iskrenost osnova svake kvalitetne veze, evo šta ispitanice nikada nisu rekle svojoj jačoj polovini.


91% žena nikada nije priznalo partneru da u toku seksa pomisli na drugog



87% žena nikada nije reklo partneru da o vezi do detalja priča s drugaricom



67% žena nikada nije reklo partneru da su imale flert u kome su uživale



65% žena nikada nije priznalo partneru da su ga prevarile



51% žena nikada nije otkrilo partneru koliko su novca potrošile u šopingu



46 % žena nikada nije priznalo partneru koliko muškaraca su imale pre njega



28% žena od partnera krije koliko zaista ima kilograma



Izvor: Žena
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Uammm, opet mi se neki mr. Hide meškolji u malom mozgu, šta bi auditorijum rekao, da se tema preimenuje, npr, Ključ srećne veze je laž?
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
uvek je i bila kljuc uspesne veze , samo da se ne pretera sa lazima
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Čini mi se da laž dođe kao šmirgla za jednu vezu, da lepo "ispegla" neke neravnine i napravi onu finoću, glatkoću... Samo, ako se puno koristi neće više ostati šta za "šmirglanje", i od velikoke ljubavi ostaće veliko "ništa"!
K'o da sam tesar ljubi me majka... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688


28% žena od partnera krije koliko zaista ima kilograma



Izvor: Žena

E, to naročito! Pa ja mog muža već godinama lažem da sam u stvari anoreksična!

Slatko sam se nasmejala ovom tekstu jer ako je to zaista tako onda nije pohvalno za mušku inteligenciju. Gde samo nađu te procente?!

Da krenemo redom, ako je seks dobar, nema se tu vremena za pomisao na drugog...
Pa, ja nekako nisam ubeđena da toliko žena baš priča sve u detalje. Evo, ja kao prvo nešto slabo stojim sa drugaricama (bolje se družim sa muškim svetom, j-ga) a kao drugo svojom pričom bi ih samo bacila u čežnju a to nije lepo :blum3:...
Što se flerta tiče, ja volim da flertujem, flertujem i pred njim tako da i ta teorija pada u vodu...
Deo o prevari neću ni da komentarišem jer čemu veza ako ćemo se varati?!
Što se novca i šopinga tiče, ako ga ima i može da se troši, neka se troši (mislim i muški i ženski svet)... I, šoping je vrlo široka kategorija! Svašta se može šopingovati...
Pravi muškarac, samouveren i siguran u sebe u opšte nije zainteresovan da zna koliko je muškaraca bilo pre njega - njemu je bitno da je on poslednji i najbolji!
A, sad moj omiljeni deo - kilogrami! Muškarci su vizuelci i ako mu se veličina dopadne i odgovara mu na oko nije bitno kako zvuči kada se izgovori! Mislim ako ja mom mužu kažem da imam 50 kg neću njega slagati jer on je mene izabrao u viđenom stanju, već samo sebe! Ps zato i pričam da sam anoreksična, da se bar debelo lažem:blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E, to naročito! Pa ja mog muža već godinama lažem da sam u stvari anoreksična!
Slatko sam se nasmejala ovom tekstu jer ako je to zaista tako onda nije pohvalno za mušku inteligenciju. Gde samo nađu te procente?!
A fudbal sa prijateljima utorkom i petkom? 2 Puta mesečno odlazak kod majstora da "pogleda" auto? Odlazak nedeljom u kladionicu? Kad se lepo "upakuje" sve može da prođe... :lol::lol:
 
Natrag
Top