Kažu da su ovo najbezobraznije seks poze iz Kama sutre. Tako nam i deluju

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Kažu da su ovo najbezobraznije seks poze iz Kama sutre. Tako nam i deluju

Svako od nas ima određenu seksualnu rutinu, ali ponekada je divno i uzbudljivo isprobati nove stvari koje će vam pomoći da spoznate potpuno novu dimenziju u krevetu. Čak i kada mislite da ste isprobali sve poze, uvek ima šta da se doda na tu listu. Zato, hajde da prelistamo potencijalne izmene inspirisane pozama iz čuvene Kama sutre.

17quqt.jpg

Začinite svoj seksualni život

Uz savete iz Kama sutre čak i obične, svima dobro poznate, poze mogu da postanu eksplozivne i drugačije! Sitne izmene uz prave smernice velikih stručnjaka pružiće vam sasvim novi doživljaj i fantastične rezultate.

Dakle, kada pomešamo klasiku i vrele, bezobrazne "trikove" evo šta dobijemo!

Divlji rodeo
Oboje sede, dok je ona na njemu. Šta da pokušate, a da bude drugačije nego obično? Muškarac treba da se nasloni unazad i prekrsti noge, a vi treba da ga zajašete i podvučete noge pod njegove. Moć je u vašim rukama, a ova poza je savršena kada imate puno, punooo energije i kada želite kontrolu.

qz19vn.jpg


Nirvana
Reč je o varijanti misionarske poze u kojoj je akcenat na istegnutosti vašeg tela. Lezite na leđa na krevetu i ispužite se što je više moguće, tako da osetite da vas svi mišići zatežu i da su bedra skupljena. Pomoći će vam ako se rukama uhvatite čvrsto za uzglavlje kreveta ili ih oslonite o zid (ako je krevet uz zid).

Ova poza je sjajna jer zatezanje svih mišića i skupljena bedra prirodno stimulišu klitoris, a i time će se pojačati efekat trenja prilikom penetracije.

2qbgpp1.jpg


Druženje na kauču
Ovo je poza koja je najbolja kada je u pitanju efekat iznenađenja! Zajašite ga jedne večeri na kauču ili fotelju dok gleda televiziju. Kada sednete na njega, nagnite se unazad - tako da vam leđa budu na njegovim nogama praktično. Kako bi vam bilo lakše rukama se oslonite o pod. U ritmu u kom želite idite podižite se i spuštajte, dok vam on pomaže rukama i trlja klitoris.

Ova poza je sjajna jer sami određujete koji tempo je u "igri", a i ovo je jedan od retkih položaja u kome telo izgleda fantatsično – stomak je ravan, a grudi prkose gravitaciji.

Seksi makaze
Za one koji vole divlji seks na stolu ova poza je dušu dala! Dakle partnerka treba da bude na ivici stola, a ono što je drugačije jeste položaj njenih nogu. Umesto da ih stavite na njegova ramena, on treba da vas uhvati za gležnjeve, raširi vam noge i uđe u vas u isto vreme, potom ih prekrsti, pa ponovo raširi - istovremeno prodirući u vas.

Ova poza je sjajna jer u oba partnera budi niz novih osećaja. Kada vam raširi noge osetićete ga duboko u sebi, a kada ih prekrsti osećaćete ga zarobljenog između svojih nogu.

mbn0gi.jpg


(Vestionline)
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
U ljubavi je dozvoljeno sve!
Baš sve!
Za ljubav je potrebno dvoje!
Ako se dvoje bezuslovno istinski vole - to je ljubav!
U seksu proizašlom iz istinske ljubavi je dozvoljeno sve!
Baš sve!
Nema bezobraznosti seks poza a pogotovo nema "najbezobraznosti" seks poza u seksu proizašlom iz istinske ljubavi!
Kada se dvoje bezuslovno vole pa se spontano prepuste seksualnoj strasti međusobno pokušavajući usrećiti svoga partnera ... to je tada neopisivo antibezobrazno bez obzira na bilo kakve poze ili sl.
To tada uvijek bude neopisivo lijepo, ispunjavajuće, i baš - neopisivo.
Ljubav je neopisiva!
Seks iz ljubavi je duplo neopisiv!
A seksualne poze?
Ma kada se neke, bez obzira koje i kakve poze u spontanoj i neobuzdanoj seksualnoj strasti proistekle iz istinske ljubavi (ne samo površinske zaljubljenosti a pogotovo ne iz pukog upražnjavanja nekontroliranog seksualnog poriva) dogode ... "ma super", "ma prelijepo", "ma ludilo kako je prelijepo" ...
Ma ne postoje riječi koje mogu opisati plemenitost sažimanja dvije duše, dva tijela u nešto jedinstveno.
Seks je tu samo usputno, čak i neobavezno ali svakako dobrodošlo sredstvo za postizanje krajnjeg cilja - plemenitog sažimanja dvije duše, dva tijela u nešto jedinstveno, u nešto neopisivo jedinstveno ... seksualne poze su pri tome sve samo ne bezobrazne ...

Slaže li se netko samnom?
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Kamasutra - Mathomathis - 9.jpg
Da, sve to jeste tako i ja se apsolutno slažem s tobom ali si, što se samog teksta tiče, totalno promašio temu.
Joojj, oprosti!
Nisam htio biti glup, meni je to urođeno, genetski...
Evo, pokušat ću ovim postom ispraviti ovu svoju neopisivu forumsku sramotu a ako opet budeš smatrala da nikako nisam dostojan nekim svojim komentarom iskazati tebi poštovanje što se ovdje ovoliko trudiš svojim objavama, ponizno te molim da mi to nedvosmisleno daš do znanja ovdje jer ja ti nikako ne želim osporavati tvoje ekskluzivno pravo na tvoju dominaciju ovdje.
Pokorno javljam!

On topic:

Meni je primjerice ovo jedna od bezobraznijih poza Kama sutre za razliku od predhodno predstavljenih ...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nema razloga za takvim ponašanjem, nisam mislila ništa loše. Ako si tako shvatio, žao mi je, izvini. Ovoliko ironije sigurno nisam zaslužila jer ti apsolutno ništa loše nisam rekla, čak sam se i složila s tobom.

Ali... svi mi imamo pravo na svoje mišljenje, pa ako tako misliš, u redu.
Izvini još jednom i svako dobro ti želim.
 
Učlanjen(a)
22.10.2016
Poruka
122
Nema razloga za takvim ponašanjem, nisam mislila ništa loše. Ako si tako shvatio, žao mi je, izvini. Ovoliko ironije sigurno nisam zaslužila jer ti apsolutno ništa loše nisam rekla, čak sam se i složila s tobom.

Ali... svi mi imamo pravo na svoje mišljenje, pa ako tako misliš, u redu.
Izvini još jednom i svako dobro ti želim.
Oprosti što sam se bez razloga ponašao.
Oprosti što sam shvatio i neizrecivo mi je žao što je tebi žao zato jer sam shvatio.
...
Da ne brabonjam više, uistinu te nikako nisam htio povrijediti svojim načinom izražavanja i sada sam jako posramljen što se ti meni bespotrebno izvinjavaš zbog mog neprimjerenog načina ophođenja prema tebi.
Nemam opravdanja!
Nemam riječi isprike!
Ti si uistinu prava dama a ja te nikako nisam dostojan.

Da nema ovako bezobraznih mangupa poput mene, tvoja veličina kao jedne prave dame nikada ne bi došla do izražaja vrijednog svakog poštovanja.

Ja jednostavno nisam sposoban shvatiti tvoju plemenitost.

Oprosti mi što postojim!
 
Natrag
Top