Katolicizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
27.03.2023
Poruka
737
takvih vrlo zlih ljudi ima i u antitrinitarnom ASD pokretu. Očito takvi ne vide sebe i zlo koje je u njima, samo kopaju po tuđem jadu i smeću da bi prekrili svoje crnilo duše.
Ljude se može varati otrovnim jezikom ali na Božjem sudu će se vidjeti prava istina

Može li se itko sakriti na tajnim mjestima da ga ja ne vidim?”, govori GOSPODIN. “Ne ispunjavam li ja nebo i zemlju?” govori GOSPODIN.
Jeremija 23,24
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
takvih vrlo zlih ljudi ima i u antitrinitarnom ASD pokretu. Očito takvi ne vide sebe i zlo koje je u njima, samo kopaju po tuđem jadu i smeću da bi prekrili svoje crnilo duše.
Ljude se može varati otrovnim jezikom ali na Božjem sudu će se vidjeti prava istina

Može li se itko sakriti na tajnim mjestima da ga ja ne vidim?”, govori GOSPODIN. “Ne ispunjavam li ja nebo i zemlju?” govori GOSPODIN.
Jeremija 23,24
Vidi, slap se cijeli zivot bavi takvim stvarima ovdje, pisuci o adv. crkvi, i kad neko nekad napise nesto u vezi RKC, odmah ga napadas....e to nije fer.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Meni ne pisu godine na profilu, i otkud ti znas koliko ja imam godina. Ja sam naveo samo dva izvora na koja sam naletio i rekao da slap cijeli život piše protiv adv. crkve. Zašto si obrisala post, što ga nisi ostavila da svi vide kakakv ti je karakter samo što sam postavio dva izvora o Jeronimu i Konstantinu. Ako je to istina o njemu (Jeronimu), nije važan izvor, zašto se pjeniš toliko i napadaš me. Čuj mi ljutimo slapa pa on nama odgovara. Slapova misija pisanja protiv adventista je započela prije 20 godina, a ti si se tek pojavila na forumu i znaš sve o svima nama. Dobro sam ja rekao da si ti špijun. Ovo sam morao napisati, jer sam pročitao tvoj post prije nego što si ga obrisala, jedino ga je slap mogao pročitati još, jer je bio online. Ostavi post da vide svi ostali što si pisala....tako reagira samo neko ko je ljući od inkvizitora pišući laži o meni i nekim guruima koji su stariji. Ja sam samo protiv zlih djela koja čini RKC, a ne ljudi, jer su moji svi skoro katolici (osim mene, moga brata i jednog našeg rođaka). Ako se ne slažem s katoličkim doktrinama to nema veze sa mržnjom.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346

Ti onda sigurno znaš tko je Željko Porobija, kad toliko poznaš adventiste i adventizam. :)

Nego imas li sto reci u vezi sveca Jeronima i zene koju je izgladnio, pa je umrla i proglasena sveticom. Pusti se izvora.

Tako je, izvor je nebitan. Ali je tekst koji si “linkao” bljuvotina. Što ćeš, tipično za tebe.

Ovo sam morao napisati, jer sam pročitao tvoj post prije nego što si ga obrisala, jedino ga je slap mogao pročitati još, jer je bio online. Ostavi post da vide svi ostali što si pisala....tako reagira samo neko ko je ljući od inkvizitora pišući laži o meni i nekim guruima koji su stariji.

Jesam, pročitao sam što ti je napisala. Preblaga je prema tebi bila, prema onome što zaslužuješ.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Ti onda sigurno znaš tko je Željko Porobija, kad toliko poznaš adventiste i adventizam. :)



Tako je, izvor je nebitan. Ali je tekst koji si “linkao” bljuvotina. Što ćeš, tipično za tebe.



Jesam, pročitao sam što ti je napisala. Preblaga je prema tebi bila, prema onome što zaslužuješ.
Ok, onda se moli sv. Jeronimu za tvoju dušu. Napisao si "Preblaga je" - jer da imate moć sve bi nas protestante dali spaliti na lomači, kad bi imali moć kao i svi prijašnji "oholi pontifeksi" (inače sam taj izraz našao u VB.
 
Učlanjen(a)
27.03.2023
Poruka
737
Sve što pričaš to si možda baš ti, pogledaj se u ogledalo i razmisli o svojim postupcima i riječima.
Čovjek se može naljutiti na ljudsku nepravdu u trenutku, ali gori su oni koji pod tajno rade zlodjela, a prave se dobrice.
Izbrisala sam svoje, jer jesam bolji čovjek, iako kao svaki čovjek imam svoje mane. Da imaš tog Kristovog duha u sebi nikada mi ne bi ovako nešto pisao jer je sve suprotno od toga. Bog vidi sve i tuđi karakter, tako da razne varalice mogu varati ljude sa lažnim prijevarnim duhom, ali Boga ne mogu. Nema veze, tako će biti do posljetka vremena.

Ljubazno molim da mi se više ne obraćaš, neću se ni ja tebi!

Imaš svoj forum što tamo to ne pišeš, zašto si tu aktivniji od kad sam ja došla
Evo odlazim pa uživaj u širenju svojih bljuvotina o tuđoj crkvi

Gdje laž ruča, tu ne večera.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ok, onda se moli sv. Jeronimu za tvoju dušu. Napisao si "Preblaga je" - jer da imate moć sve bi nas protestante dali spaliti na lomači, kad bi imali moć kao i svi prijašnji "oholi pontifeksi" (inače sam taj izraz našao u VB.

Kako to da tebe katolici nisu spalili, a svo vrijeme na njihove uši i njima naočigled bljuješ na Kristovu Crkvu, a zadnjih godina bljuješ i najdirektnije na njihovog Boga Isusa Krista?

Sada mi je jasno. Ti si “obolio od ‘Porobijanizma’”. To mora biti strašno, sada te žalim i molit ću se Bogu za tebe.
 
Natrag
Top