kaspersky

Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
32
Ljudi pomozite mi imam problem kaspersky istekla registracija ako mozete sto hitnije da psaoljete neke kljuceve bar zaa jedno 2 meseca a moze i vise

unapred hvala
Kod:
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
79
Ljudi pomozite mi imam problem kaspersky istekla registracija ako mozete sto hitnije da psaoljete neke kljuceve bar zaa jedno 2 meseca a moze i vise

unapred hvala
Mislim da ovde imas trial reseter za kasperskog Kaspersky pa posto ga skines nemoj odpakivati,prvo u settingsu na kasperskom odcekiraj enable protection pa zatim na opcijama odcekiraj enable self-defense.Kad to uradis idi na licence pa merge-delete key i izbrisi taj postojeci kljuc.Pogasis ta upozorenja odkasperskog pa zatim u toolbar-u desnim klikom na ikonicukasperskog i izaberes u padajucem meniju exit.Tad raspakujes taj reseter i izaberi jednu od ponudjenih verzija i dvoklikom aktiviraj proces,sacekaj dok zavrsi i idi na aktiviranje trial verzije.Ukljuci sve sto si odcekirao i imas trial verziju od 30 dana i tako radis svakog meseca i imas zastitu.Sacuvaj taj rar sa reseterom jer ce ti biti potreban posto posle aktivacije kasperski ce ti dati obavestenje da se raspakovani reseter izbrise jer je navodno trojan,ali nebrini se nista jer nije tako,samo ga obrisi i uzivaj,vec dugo vremena netrazim kljuceve i sve radi ok,Sve ovo je vec postovano samo si trebao malo potraziti,pozzzz
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ja koristim ovaj reseter i do sada funkcionise kako treba:
Kod:
http://www.4shared.com/file/243314474/3402aaba/KIS-KAV2010-RESETTER-v11.html
Sve ti je na srpskom,samo prati upustva.
 
Natrag
Top