Kali Linux - Problem

Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Ovako imam problem kada zelim da startujem kali linux live ili da ga instaliram sa Oracle VM VirtualBox, sliku problema cu postaviti ispod na linku !

Dakle ovako mi stoji :
Kod:
http://i56.photobucket.com/albums/g189/nahfeese/dy1t9f.png

I nista se ne desava .

Moja konfiguracija:
AMD FX6300
Matična ploča: Asus M5A78M-M LX3
Memorija: DDR3 4 GB 1600 MHz
WD HDD 500GB - Sata
Graficka je integrisana : Radeon HD 3000
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Ma slika je uredu jer sam samo uslikao sta je prikazalo ali evo tacno slika desktopa.
nakon sto stisnem enter da se ucita live kali pojavi mi se taj crni ekran.

SLIKA:

Kod:
http://i56.photobucket.com/albums/g189/nahfeese/dy1t9f.png

Zna li neko rijesenje za problem ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Rijesaio sam problem i instalirao kali na virtualnoj masini ali sada kad zelim da ga pokrenem pise mi decompressing linux i nakon toga se zatvori virtualna masina , nece da ga pokrene u cemu je sad problem.

hm rijesio sam i ovaj problem sada se pojavio sledeci nemogu se ulogovati sa username i paswordom sto sam stavio u cemu je sad problem , windows je mama ovi linuxi sa njima uvjek neki problemi .
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
105
ja sam jednostavno odvojio deo particije u win-u...da bude slobodan i isti ga je linux prepoznao i instalirao se bez problema...a zasto nemozes da se logujes....negde u postovima za Kaly sam procitao za to resenje

Automatsko logovanje u root nalog prilikom starta sistema (Kali Linux 1.0.6)

Ako želite da se prilikom startovanja sistema automatski ulogujete u root nalog bez kucanja korisničkog imena (root) i šifre, uradite sledeće:

u terminalu kucajte ili copy/paste sledeću komandu
leafpad /etc/gdm3/daemon.conf
.....evo potrazi u tom postu
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Da li neko od vas zna kkao da i kali instaliram wireless driver , tacnije radi se o drajveru
RTL8187 .
 
Natrag
Top