Kako zavesti lepoticu?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako zavesti lepoticu
Mala škola zavođenja


lepadevojka.jpg


Budimo iskreni. Ako biste morali da birate između nedostatka lepote i nedostatka karaktera kod devojke šta biste izabrali? Ako pak imate strah da izaberete lepoticu, možda se usudite da ipak napravite prvi korak uz ove savete...


Ponašajte se kao da ona nije ništa posebno

Nemojte se ponašati kao da su Vam se noge odsekle. Ponašajte se
kao da je ona neko drugi. Pokušajte da smanjite efekat njene pojave trudite se da ona ne deluje kao uzvišeno biće, ali ipak zadržite dozu ljubaznosti. Nemojte se osećati suvišno jer će ona to prepoznati i neće biti zainteresovana za dalju komunikaciju s Vama.

Sačekate pre nego što je pozovete

Ako dođete do njenog broja telefona,
sačekate 7 dana, pre nego što je pozovete. Kada je napokon pozovete kažite joj da ćete uspeti da pronađete vremena da se vidite nekako, jer imate gust raspored za te nedelje.

Izazivajte je

Lepotice mogu brzo nanjušiti kada ih se plašite. Zbog toga budite opušteni i zabavni. Opušten i zabavan karakter Vas može kod seksi žena odvesti daleko. U najvećem slučaju su bogati ili lepi muškarci, sa kojima se ona inače viđaju, veoma dosadni...


Ne prisiljavajte je na seks

Kako su veoma svesne svog izgleda, očekuju da ćete Vi biti od onih koji kada je vide žele prvo da je odvedu u rekvet. Potrudite se –
neka ona sačeka Vas. Ovo će je prosto izludeti!

Razgovarajte o njenim željama i interesovanjima

Pokažite
interesovanje za njen karakter i njena razmišljanja. Pošto većina njenih udvarača ne igra na ovu kartu, Vi ste automatski u prednosti.

Ne zasipajte je komlimentima

Ne postavljajte je na tron. Verovatno ste to već čuli od drugih muškaraca. Ako ste joj već uputili pristojan i odmeren kompliment dodajte i propratnu rečenicu kako biste joj stavili do znanja da joj se ne divite kao nezreli pubertetlija.

Na primer, pohvalite joj haljinu i napomenite da Vaša sestra ima baš takvu ili vrlo sličnu. Na ovaj način ste joj rekli da ima stila, ali i stavili do znanja da nije jedina...

Taktika toplo – hladno

Potrudite se da neko vreme budete izuzetno prijatni prema njoj, a potom delujte ravnodušno i
kažite da idete na kratko putovanje na dan, dva. Sačekajte određeni period - nekoliko dana i javite joj se nakon toga. Kako nije navikla da ona čeka, ovo će joj poptuno pomeriti tlo pod nogama.
Pitate se gde je Vaše mesto spram nje – Vi ste za nju drugačiji od ljudi koji se inače nalaze u njenoj okolini, zato će poželeti da Vam pokloni više vremena nego drugima. Pazite na jednu stvar – ne predajte se emocijama previše kad se stvari zagreju. Ako primeti da Vi ne vodite igru, postajete joj odmah dosadni.


Preuzeto sa dormeo.rs
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Sve je to mnogo uputno......ali da bi ste se uopste upustili u akciju .....morate prvo da otkrijete .....skim imate posla.....Lepa i glupa....Lepa i pametna.....Lepa i pametna + Lovac.

Da bi ste to saznali .....potrebno je da u neposrednoj blizini takve osobe demonstrirate ekstremnu trapavost......ono sto vam tada budu rekle ce ih ...odrediti.....posle je lako ....sledite predhodna upustva.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ja se ne sećam da je moj muž imao neku posebnu taktiku....

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ja se ne sećam da je moj muž imao neku posebnu taktiku....

:lol::lol::lol::lol::lol:




Ni ja...stvarno..:dntknw:. Pitam se, kako mu je to uspelo....
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja se ne sećam da je moj muž imao neku posebnu taktiku....

:lol::lol::lol::lol::lol:




Ni ja...stvarno..:dntknw:. Pitam se, kako mu je to uspelo....

Sta .......jos jedna Lepotica....:???:....pa ovo je Invazija Lepotica....yes3...fotumasi.......pmagajte bre.....
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
Ne znam sto se svi muskarci plase lepih devojaka.
Nema razlike u "prilazenju" lepoticama i onim manje lepim.
Star je samo u jednom, a to je da li smatrate da ste vi (kao muškarac)
dovoljno lepi i zgodni da bi joj uopšte prilazili. Ako podsecate makar malo na muskarcinu, sigurno cete ih zainteresovati (makar sa kesom). Ako niste, dzaba Vam sto taktika i saveta pa i para, kad vec mogu da biraju upitajte se kakve su Vam sanse da uspete??? .... verovatno nikakve.
OVO JE PROVERENO, izuzetci uvek postoje....:)
 
Natrag
Top