Kako ste saznali za SerbianForum.org ?

Kako ste saznali za SerbianForum.org ?

  • Preporucio mi prijatelj

    Votes: 70 19,2%
  • Preko FaceBook-a

    Votes: 15 4,1%
  • Preko googla

    Votes: 175 48,1%
  • Video sam link na nekom drugom sajtu

    Votes: 59 16,2%
  • Na neki drugi nacin

    Votes: 45 12,4%

  • Total voters
    364
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Facebook... (bila je slicna tema, ako se ne varam) ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.709
Kako sam vas nasao?

Trazio sam GARY d,neki broj koji mi je falio,i procitam,na GOOGLE,postanite uploader....odem tamo,posaljem aplikaciju,i zaboravim,Par dana kasnije,neki od od plavaca mi posalje mejl da je proslo par dana,a ja nista.Prvo sam pravio takav haos,niti sam sta su kodovi,kako praviti linkovi,a gde je pakovanje u .rar sa sifrom.Mislim da im se dizala kosa na glavi,kad nesto bacim na sajt,garant je bilo,"opet ovaj",a sad...ucim ortake po kraju da to radim,i hvala za ovaj sajt,jer mi je trebalo nesto ovako da radim,da dam moju muziku,do koje sam tesko dosao,diskovi,koncerti,spotovi...i ujedno ispunjavam svoje slobodno vreme,narocito kad cera uvece,ili u toku dana negde ode,
a ovi mladji,sad dok su u selu,a ujedno sam sam nasao dosta "stvarcica"za mene,narocito postovi za koje sam se ZAHVALIO.a ima ih puno,i samo tako nastavite.

P.S.uopste me nije privuklo da dobijem titulu UPLOADER,verujte mi,jer imam zivaca da cekam 15 minuta.po linku,ili sto kaze BARBI,GOSPODIN GOOGLE me je uputio naovu adresu.VELIKI POZDRAV
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top