Kako sloziti Rubikovu kocku,NAJJEDNOSTAVNIJA metoda?!

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Pozdrav
Evo jedne po meni najjednostavnije osnovne metode za one koji zele da kao pocetnik sloze rubikovu kocku. Potrebno je PAZLJIVO slusati sta narator govori a pri tome i ispratiti korake. Uspeh ce biti vidljiv i zagarantovan! Za sve je potrebna vezba, tako da ne odustajete. Ako negde zapnete mozete me pitati putep pp ili izneti pitanje u temi kako bi i drugi forumasi videli gde dolazi do problema.
Jos jednom pozdrav i uzivajte u slaganju!

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Zanimljiva tema,ako imas link kako zatvorenih ociju u sto kracem roku sklopiti bit ce mi drago da pogledam. sretno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Ajd za pocetak naucis otvorenih ociju, a za metodu sa zatvorenim videcemo kasnije ;)
 
Učlanjen(a)
17.02.2013
Poruka
1
Navezbala sam ovo sklapanje bas je lako i korisno...a da li biste mogli da postavite torturijal za sklapanje bez gledanja?
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja davno a imam i knjigu za sklapanje Kubične kocke.
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2013
Poruka
1
Pomoc.Ja uradim sve do 4 koraka, i onda kad dodjem do 4 koraka ne mogu da formiram kriz na dodnjoj strani posto mi ne ispadne ni jedna od one tri situacije.Dobijem drugacije postavljene zute kockice gore i koristio sam oba algoritma vise puta i ne moze da ispadne kriz.Da li neko moze da pomogne da li da probam neki drugi algoritam ili sam negde pogresio pri sklapanju ostalih nivoa,mada cisto sumnjam da sam pogresio posto sam 100 puta radio ispocetka i za 2 minuta dodjem do 4 koraka i ne moze da dalje???
 
Natrag
Top