kako promeniti jezik na kompu

Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
kako da promenim jezik sa francuskog na engleski na win 7 pos uslovom da sam skinuo microsoftov english pack
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
pa mislim da je dovoljno da instaliras taj pack, i trebalo bi da ti bude win 7 na engleskom...
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
bravo genije mislis da sam retardiran i da nisam to vec probao
nemoj odmah da se ljutis...
ja pokusavam da ti pomognem, a ti tako...
na xp je dovoljno samo instalirati, pa sam zbog toga rekao...
probaj u control panelu,klikni na ikonicu globusa, kao na slici, pa da tu promenis jezik posto si instalirao engleski jezik

Dodato posle 12 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Change Display Language for Windows 7 UI, Welcome Screen, System and New Accounts ? My Digital Life


a imas i ovde detaljnije upustvo...

hvala

ili ovde

Instaliranje ili promena jezika prikaza
 

Prilozi

  • idioma01.jpg
    idioma01.jpg
    62,7 KB · Pregleda: 206
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
nemogu na pm da ti odgovorim jer si podesio da neprimas pm od nikog a sto se tice jezika nisam uspeo da promenim jer mi neizbaca potrebe opcije komp ima original win 7 i nece da mi pokaze opciju za instalaciju jezika kao sto pise u ovim a i ostalim uputsvima tako da cu najverovatnije reinstalirati win i ubaciti krekovan win 7 na engleskom
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
jel ti ultimate verzija?
ako ti nije ultimate verzija, mislim da nemoze.
tako sam procitao na nekim forumima...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
start - control panel -clock,regional and language i kad to kliknes imas dvije stavke gdje namjestas sat i datum i jezike,klik na jezike i otvori ti se prozor gdje imas format,lokaciju,tastarura i jezici i administrativne postavke. i kad kliknes na stavku tastature i jezici vidjeces opciju instaliraj / deinstaliraj jezike i klikni na to, dalje ces znati i sam. i jos na dnu prozorcica imas napisano plavim slovima kako instalirati jezike, nesto kao help. nemogu ti tacno napisati na engleskom jer sam stavio na srpski jezik, pa se valja navici.

kad ti je vec original w7 imas, windows update i preko njega to odradi. nek sam skine jezik i instalira.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
  1. Click on Start button, then go to Control Panel.
  2. In Category view, click on Clock, Language, and Region link, and then click on Change display language link under “Region and Language” section.
    change-display-language-windows-7.jpg

    In Icons view, click on Region and Language icon, and then go to Keyboards and Languages tab.
  3. Under “Display language” section, choose a display language from the list of installed language packs.
    change-display-language-regional-settings.jpg

    Note: If no list of display languages is shown, make sure that you have installed additional language packs as the list will only applicable if there is more than 1 display languages available in supported editions of Windows 7.
  4. Click Apply.
The system’s user interface is now been converted and switched to new display language selected. Logout and login again or restart computer to see the change. Note that the new display language is applied for existing user account only, but not to text on welcome screen and system reserved accounts, nor set as the default display language for new user accounts create in future.
To change the display language in Windows 7 welcome screen and special reserved system accounts used by Windows services (local system, local service, and network service), and set the current display language as the setting for new user created, continue with steps below. It will also set current display set as the display language for users who haven’t specified a display language.
  1. In the “Region and Language” dialog window, click on Administrative tab.
  2. Under “Welcome screen and new user accounts” section, click on Copy settings button.
    copy-language-settings.jpg
  3. In the “Welcome screen and new user accounts” dialog box, select and tick the check boxes for Welcome screen and system accounts and New user accounts.
    change-welcome-screen-new-user-language.jpg
  4. Click OK to apply the change.
 
Natrag
Top