Kako otkriti vara li vas žena ?

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Da li bi bas to uradila? Pogotovu ako imas decu sa njim? Odluke je mnogo lakse donositi na papiru nego u realnosti ...
Ovo sto si napisao spada pod pojam predrasuda.

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pa takva je, uvek spremna da ode, ups, da vam kažem da je ona samnom od 12.2009.

Tvoje notorne fikcije koje si stvorio u svojoj glavi nakon nase forumske komunikacije ,ja vise necu da demantujem uopste .Ups ,pa ti mene i dalje svojatas po forumima .Prosto ne mogu da verujem ,mada se ne obazirem vise .Samo ti mene voli .... :acute:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849

s bolesnicima samo o bolestima a ovde nema teme o bolestima.
treba li jasnije.
koliko ko šeta kožicu pokazuješ ti koji se nemićeš sa portala.
toliko o tome
koliki sam ja pop o tome neželim sa takvima pričati
i ti i ja znamo razloge ali neću da o njima govorim jer si ti u stanju prljati čast i nekoga koga nazivaš prijateljicom.
ovo je moje zadnje obraćanje tebi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Ovo što ću napisati u narednim redovima odnosi se samo na muški svijet. Šeherezadine postove sam izabrao za citiranje jer su jedini u kojima imam za šta da se uhvatim, ostali su uglavnom promašili temu po mom mišljenju.
Uz sve navadene znakove koji bi mogli upućivati na to ste prevarena strana a koji mogu biti i ne moraju, po mom mišljenju izostavljen je jedini, ključni i nepogrešiv znak da vas žena ili djevojka vara. Ne govorim o jednokratnom bračnom izletu nego o prevari žene koja je zaljubljena i koja je iz tog razloga preljubnica. Stvar je toliko prosta i jednostavna da se može sažeti u jednu do dvije rečenice.

Svaki muškarac je sljepac i zadnji papak ako ne primjeti novi sjaj u očima svoje žene. Zaljubljena žena naprosto iznova procvjeta i to je nemoguće sakriti. The End.



Nije žena ako se ne osveti.


Mislim da motivi prevare nisu ovde tema.
Potpuno se slažem "ljubav i kašalj se ne mogu sakriti"...muž koji tako pažljivo zagleda svoju ženu neće biti ni prevaren..a sa druge strane ako žena zaista reši da zakamuflira stvar tu joj nema premca...opet razlika je prevara...i izdaja..jer pod izdajom podrazumevam i emotivno i fizičko uključivanje....muž koji voli svoju ženu ne teško može da ne rimeti...ali....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
black wizard

Da ima s' kim prosetao bi odavno ... Postovi su mu sve duzi i duzi. Uskoro ce cela tema da se sastoji od njegova 3 posta .... Kako je krenuo, morace da otvore novi pdf sa njegovim imenom ....



Ovako stoje stvari na tržištu:
Ako i kada čovek ima neke pare prvo bi se trebao dići na nivo onih kojima bi hteo pripadati.
imati pare a nemati pamet je isto ka biti čoban bez stada.
Nadam se da me pratiš.
Posle toga kultura koju možeš prodavati iza zida portala a koju ti i slični tebi prodajet samo govori o tome koliko ste na ulici i među ljudima jadni.Takvi kao vi imaju samo svoj zid iza koga su jaki jer nikoga nemoraju gledati u oči nego mogu mirno šetati sa teme na temu i svoju pismenost sažeti u celu jednu rečenicu ako je smislite.
Toliko o dužini postova.
pošto se tebi i tvojoj eliti obraćam zadnji put još samo ovo a tebi sam to rekao već jednom
u mom selu kažu neboj se psa koji laje jer on laje samo da selo zna da je tu.
pratiš li me.
O tome koliko sam ja sam, samo da čuješ smeh oko mene koliki je dok ti ovo pišem znao bi kolika me samoća obavija.
A kada bih ti rekao da svi oni imaju svoje portale na intrnetu vezane za ugostiteljstvo,medicinu,književnost onda bi znao kakva to samoća mene okružuje.
Da ti negovorim koliko tu ima žena koje se sada smeju šta ja to pišem onda bi i ti i ti tvoji shvatili ko šeta kožicu a ko šeta nešta drugo.I na kraju svi imaju love osim mene i niko ništa niti prodaje,niti kupuje.Kod nas se sve daje.
Pola tema koje misliš da su moje su pisali oni jer se zezaju i stvaraju šegu sa takvima kao šta si ti i tvoji u krugu.
moram završiti jer idemo u diskoteku jedan sat je posle ponoći.
Tebe ostavljam da uživaš u svojoj moći jer sve možeš kupiti,sve osim pravih prijatelja i pameti.
pozdrav i nikada više uz vas neće stati niti jedno slovo od mene pa šta vi pisali.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Ipak da se vratimo na temu. "Kako otkriti vara li vas zena" je pitanje sa sumnjom u partnerkinu vernost. Verujem da oni koji su bezgranicno ulagali u svoju vezu i pritom nesebicno davali svoju ljubav, i tezili uvek da uvek vise daju no sto za uzvrat ocekuju da prime ljubav, nikada nece doci u sitauaciji da more sebe ovim mislima. Ako ste u ljubavi samo cekali da budete voljeni onda je vreme da preispitate svoj zivot i da li je vasa predstava o ljubavi ona prava. Pitajte se zapravo koliko ste uvezi ulagali u sebe a koliko u svog partnera, da li ste radije provodili vreme sa ortacima, na fudbalu, a pri tom niste imali vremena za svoju partnerku jer suvise radite, jako ste umorni i nemate vremena ni za pet minuta obicnog razgovora, pet minuta vaseg zajednickog vremena.Naravno da ce vas u ovakvoj situaciji pojesti svakodnevnica, i da ce nestati strasti prema partneru, to je ocekivano. Ono sto je najgore usvemu sto ogromna vecina takvih sto vole da svrljaju sa strane, je sto ocekuju kuci sveticu, majku,prijatelja, sestru. Ne daj boze da mu je zena neka sa mrljom, a da ne pricamo o tome da je zena ta koja svrlja.Takvi su najveci licemeri, i ljudske bede, ciji ce zivot proci u lazi, samog sebe, pa i drugih.Takvi treba da se pitaju da li ih zena vara, a ja cu da im kazem da ih sigurno vara, ili ako do sad nije hoce, ili bar o tom masta.No to svi manje vise znamo hoce li mi samo reci neko sta cemo sa brakom, kakve modele ponasanja dajemo nasoj deci, kako da ih vaspitavamo, decu naravno pripremamo za zivot i za njihove buduce veze. Cini li se to samo meni ili brak ko institucija izumire, kuda to ide ovaj svet i ima li ovome kraja. Da li se ljudi plasite tog kraja?????
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
23
zena ce uvek lakse prevariti svog dragog...dovoljno je da zadigne malo suknjicu i...gotovo!!! a mi muskarci moramo da se malo vise potrudimo da bi neku drugu odveli u krevet, bez obzira na razloge!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

pravo si ZLOpamtilo
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Slicno kao i za slobodnu devojku.....ali " Kontra "....yes3.

Ako odmah odgovori ...." Laze ".......:yea:.

Ako se premislja..........." Ne Laze "...yes3
 
Natrag
Top