kako konvertirati

Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
s čime da konvertujem flv u dvd ili vcd nemogu nac ni jedan program a da je džabaka unaprijed zahvalan
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
hvala al evo jos jedno pitanje skino sam program ali idalje nemogu konvertirat iz flv u dvd naime skinu sam neke video spotove koji su u flv i nikako ih neće da prihvati nijedan konvertor
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
hvala al evo jos jedno pitanje skino sam program ali idalje nemogu konvertirat iz flv u dvd naime skinu sam neke video spotove koji su u flv i nikako ih neće da prihvati nijedan konvertor

Ako nece direktno iz FLV u DVD,prebaci iz FLV u neki drugi format,recimo u AVI,pa iz AVI sa nekim video joiner,imas ih na ovom sajtu (ako ne,javi mi da ih postavim)prebaci u DVD format.

Evo,imas ovde razne konvertore,naci ces sigurno sta ti treba:




Video konverter kolekcija
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
40
hvala ti puno

Dodato posle 3 Sati 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e glup sam ko noć jedino čim znam konvertovat je convertXtoDVD4 ali trebami ključ da skinem ona slova sa ekrana
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
hvala ti puno

Dodato posle 3 Sati 26 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e glup sam ko noć jedino čim znam konvertovat je convertXtoDVD4 ali trebami ključ da skinem ona slova sa ekrana

Evo Bajo,posto vidim da se teze snalazis,postavio sam ti najprostiji iz FLV u DVD konverter.Idi u male korisne alate:



Mali korisni alati

Nadji tamo post broj 441,posebno sam ga za tebe postavio,skini konverter,imas crack i u njemu serijski broj, krekuj,registruj i konvertuj do mile volje.Kada instaliras konverter,otvori ga,idi na Add Files,izaberi sta hoces da konvertujes,Na Broswe,nadji gde hoces to da ti smesti,start convertor i to ti je to.Trazio sam da bude sto jednostavnije.
Probao sam,radi.Uzivaj.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top