Kako je Bog stvorio Evu

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Bog je video da je Adamu dosadno u Raju tako samom..resio je da mu od rebra napravi drugaricu Evu.Napravio je da bude lepa..zgodna..Adamu se jako dopala i stalno se igrao sa njom.Jednog dana on ode kod Boga i kaze mu:,,Sva je lepa..sve na njoj mi se dopada..samo nema rupicu..gde bih mogao da stavim svoju stvarcicu,,Bog resi da mu pomogne..Uzme caplju ..zgrabi je za kljun i njime izbusi Evi rupicu,zato caplje imaju crveni kljun.Uhvati majmuna ..otkine mu krzno za guze i stavi Evi da sakrije rupicu..zato majmuni imaju golu guzu..Da proveri kako rupica funkcionise kaze joj da udje u reku ..ona zagazi u vodu do struka..u rupicu joj udje ribica i izadje..
Jos nije utvrdjeno da li riba mirise na pi**ku ili pi**ka na ribu...to je ostala tajna..:roll:
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Znam kako smrdi pokvarena riba,a ovo drugo nisam "omirisao",pa ne bih mogao uporediti... Mada,jedanput je neki kreten pričao o nekoj "devojci" i spomenuo je taj "miris"... Ja sam prokomentarisao da nisam imao dodira sa tako nečim,na šta je onaj rekao : "Blago tebi..." :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Znam kako smrdi pokvarena riba,a ovo drugo nisam "omirisao",pa ne bih mogao uporediti... Mada,jedanput je neki kreten pričao o nekoj "devojci" i spomenuo je taj "miris"... Ja sam prokomentarisao da nisam imao dodira sa tako nečim,na šta je onaj rekao : "Blago tebi..." :lol:
ko je spominjao pokvarenu ribu? :) moze biti samo nevaljala i bezobrazna..:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Znam kako smrdi pokvarena riba,a ovo drugo nisam "omirisao",pa ne bih mogao uporediti... Mada,jedanput je neki kreten pričao o nekoj "devojci" i spomenuo je taj "miris"... Ja sam prokomentarisao da nisam imao dodira sa tako nečim,na šta je onaj rekao : "Blago tebi..." :lol:


Nisi imao dodir sa tako necim?!....:???:......Au Vuce...moramo odmah da ti nadjemo devojku....;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Kada je Bog stvorio Adama i Evu ostalo mu je samo još dvije stvari da im podijeli. Bog se obrati oboma:
"Još su mi ostale dvije stvari da vam podarim: prva je sposobnost pišanja stojeći..."
Adam ga prekine: "Ja, ja hoću to, to bi baš bilo cool, baš bi bilo lako i praktično za mene.... i zabavnije....!"
Bog pogleda u Evu, Eva klimnu glavom odobravajući i reče: "Zašto da ne?
Meni to baš i nije neophodno...."
Bog onda dade Adamu ovu sposobnost. Adam je vrištao od sreće, skakao gore-dole, piškio okolo, prskao i trčao po plaži praveći razne figure u pijesku i diveći se time što sve može.
Bog i Eva gledaše Adamovu radost, i Eva upita Boga:
"A ta druga stvar koju imaš na dar?"
Bog uzdahnu i odgovori:
" Mozak, Eva, mozaaak...."
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Bili jednom Adam i Eva...
Eva:
- "Varas me sa drugom zenom!!!"
Adam:
- "Jesi normalna, pa ti si jedina zena na svijetu!"
Te noci Adama probudi ne bas ugodno Evino dodirivanje po prsima.
Adam:
- "Sta radis, koji ti je?"
Eva:
- "Brojim ti rebra!"
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
:D.....:D:D.........Salim se ..nemoj da se ljutis......;)

Naravno da se ne ljutim... Nisam ja ovde bukvalista! :lol:

Kada je Bog stvorio Adama i Evu ostalo mu je samo još dvije stvari da im podijeli. Bog se obrati oboma:
"Još su mi ostale dvije stvari da vam podarim: prva je sposobnost pišanja stojeći..."
Adam ga prekine: "Ja, ja hoću to, to bi baš bilo cool, baš bi bilo lako i praktično za mene.... i zabavnije....!"
Bog pogleda u Evu, Eva klimnu glavom odobravajući i reče: "Zašto da ne?
Meni to baš i nije neophodno...."
Bog onda dade Adamu ovu sposobnost. Adam je vrištao od sreće, skakao gore-dole, piškio okolo, prskao i trčao po plaži praveći razne figure u pijesku i diveći se time što sve može.
Bog i Eva gledaše Adamovu radost, i Eva upita Boga:
"A ta druga stvar koju imaš na dar?"
Bog uzdahnu i odgovori:
" Mozak, Eva, mozaaak...."

Nastavak vica:

Način 1:
" Mozak, Eva, mozaaak....ali sam ga negde zagubio!" :evil:

Način 2:
" Mozak, Eva, mozaaak...." reče Bog i uze od Adama gram mozga i dade Evi! :lol:

:dance2::dance2::dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
hahahaha kako si me nasmejao sad da znas samo .....smajli koji se valja od smeha...ti si stvarno nesto izuzetno...:yea: :dance2::dance2:
 
Natrag
Top