Kako da resim problem

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Instal sam i drajver za monitor i opet nista..sve isto...Medjutim kad sam ubacivao onaj drajver za graficku, sa sajta kog si mi ti poslao primetio sam nesto...Pre toga sam izbrisao stari drajver za graficku, da bi ubacio onaj sto si mi rekao... E sad bez drajvera verovao ili ne radio je bez problema,nije trepnuo ni jednom.. Kad sam ubacio drajver sto si dao, sve isto....Instalirao sam neki program "Driver updater" on skenira sve delove i prijavljuje sve sto fali vezano za drajvere....Pominje mi vazdan neke drajvere da mi fale, vezano za Nvidiu - i pored onoga sto sam ubacio ono sto si rekao....sad mi to nije jasno.. U "device menager-u" pise da imam sve drajvere a taj program prijavljuje nesto da fali....Znaci opet dolazimo do toga da su problem drajveri kao sto si rekao..Al kako da resim to da kad ubacim drajver da ubaci sve da nista ne preskoci ako uopste preskace??? Mozda ima neki problem pored tog problema....Jel imas ideju neku...???
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
e ovako skini ovaj program i neka ti odskenira ceo komp i kad ti ponudi update drajvera skini sve sto ti ponudi ... polako mi ponestaje ideja ....;)
Kod:
[URL="http://hotfile.com/dl/12353326/e784bd8/Driv3rG3niusPro9.0.0.178.rar.html"]Hotfile.com: One click file hosting[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Xixi verujem ti..:p ajd probacu sad pa cu da javim sta bilo ..:D
 
Natrag
Top