Kako da izbrisem virus sa mp4 playera?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Moze li mp4 da se formatira kao i fleska?

Pozajmila sam mp4 drugarici koja mi je od njega napravila totalni haos, neke pjesme ne mogu da se ucitaju, ima 60 pjesma, pise da ih ima u92, dok se otvori pjesma treba dosta vremena.

Pojavio mi se folder RECYCLER koji ne mogu da izbrisem.

Sta da radim, ljudi, please help! :D
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
Imam vec antivirus program,osim toga imam jos neke programe za brisanje virusa, ali svaki put kad skeniram mp4, nista mi se ne pojavljuje..A kad hocu da izbrisem foldere Music i Voice, pise mi da folderi nisu prazni , a sve sam pobrisala. I kad krenem da selektujem sve, pise mi da imam jedan sakriveni fajl.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
u meniju aktiviraj da se vidi taj skriveni fajl, njega izbrisi, pa ces onda moci ostalo brisati
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Formatiraj,tako sam ja uradio.Izbrisao mi je i foldere,tada sam ga restartovao i folderi su se ponovo pojavili.Mislim da je to najsigurnije resenje.Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
podesila sam,ali dzabe..pojavi mi se prozor sa textom Cannot remove Music folder: The directory is not empty , a u taj folder nema nista.
pokusacu da formatiram.
 
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
109
neznam zasto neuradis kako sam ti rekao i rijesis problem.tools-folder opcije-view-hiden files and folder-pa onda imas do not show i show hidden, cekiraj ono sto sada nije cekirano i pojavit ce ti se taj skriveni fajl koji onda izbrises
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
27
pa uradila sam to :D ali mi i dalje nije pokazivao sakrivene fajlove,u svakom slucaju, to sad nije ni bitno, formatirala sam i sve je u redu..hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Vidis da ponekad treba poslusati starije.Da li si izbrisala i foldere prilikom formatiranja,meni jeste.Kada sam ga restartovao folderi su se vratili i sve je OK.Pre toga mi je strasno brljavio mp4,gasio se,zamrzavao,ma cudo jedno.Sada radi kao nov:)
 
Natrag
Top