Kako birate mobilni telefon?

Kako birate mobilni telefon? Sta Vam je najvaznije da taj telefon poseduje? Neke napredne funkcije, ili jednostavnost i sustina? :)
 
Od "funkcija/izgleda" mi je najbitnije da ima veliki i pregledan ekran, to je prvo što gledam kod telefona, onda karakteristike uklopam po potrebama svojim.
 
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)
 
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)

Skoro se u svemu slazemo samo sto su kod mene dva SonyEricson-a i jedna Nokia.....kad pustim ona dva SE da sviraju istu stvar...istovremeno dobijam stereo efekat.....
 
Nikad ne dajem za telefon više od 150e, mora da bude Nokia (ja sam Nokia-maneken, imam tri komada i sve su Nokie), jer za mene postoje "mobilni telefoni" i "Nokia". Više ne kupujem ništa na preklop, čak ni slajdere, znači, samo monoblok. Mora da ima internet, relativno dobru kameru, u poslednje vreme i dosta memorije, i mp3 plejer, jer mi je lakše da sve to imam u jednom aparatu, pošto sam godinama nosila punu tašnu gedžeta. I to je otprilike to. :)



isti slucaj,osim sto ja vise volim Soni Erikson,imao sam i Nokije,ali ih ne volim.
jedini mobilni koji sam skuplje platio (300e) kada je izasao je k850i i prezadovoljan sam! posle toliko vremena radi kao nov,najbolji SE koji sam do sada imao,bez ikakvih bag-ova(sto je boljka Sonija),cak sam i eksperimentisao sa njim,menjao drajvere i gomilu stvari. Zaista je prepun mogucnosti.
Najvise volim program preko kog moze da sluzi kao daljinac preko bluetooth-a,to je standardni program za SE.
 
Ja udjem u prodavnicu i kazem izvadi najboljih 5 telefona koje imas u radnji. I kada on izvadi tih 5 telefona. Ja kazem daces mi onaj sesti :D i tako to uvewk bIdne :p
 
Sati i sati blesenja na mobilnisvet.com, hiljade pregledanih slika i procitanih komentara (ne)zadovoljnih vlasnika i konacno svodjenje izbora na dve ili tri opcije. Tada odem u radnju, pogledam sva tri telefona, malo ih cackam i kupim cetvrti koji mi prodavac preporuci. Inace, nikada nokiu i njene samrtphone konfekcijske krseve, samo samsung -i serije, eventualno Blackberry.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top