Kafica sa bivšom/bivšim...

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Kafica sa bivšom/bivšim...


Šta mislite o nalaženju sa bivšom/bivšim, izlascima na kaficu... Da li je to dobra ili loša ideja, ili treba krenuti sa novim poglavljem života...???


Molim za Vaše mišljenje u nastavku teme.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
zasto ne , ako smo se razisli kao ljudi zasto se nebi druzili i ostali prijatelji.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Još uvek mi se ponekad desi. Meni je to super, jer smo ostali prijatelji. Opušteno se ispričamo, drago mi je da je tako i to je to. Ali on mene još uvek nije preboleo, pa mi je malo neprijatno kad posle nastavi da mi šalje poruke kako mu nedostajem i slično.
Ali, ako su obe strane prebolele jedno drugo i ako je raskid bio bez teških reči, može da bude jako lepo.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Uh pa meni i baš nije super jel kafa sa mojim bivšim bi se završila na jako nelagodan način,sa njegove strane....tako da radije ne bih :(
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
kafica sa bivsom obicno zavrsimo ili kod nje ili kod mene na sex
bolje ne ipak jer onda neides dalje nego stojis u mestu
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Ako se nađu zajedničke teme (o muzici filmu i knjigama, LOL), odn, ako postoji, najmanji zajednički sadržalac= Ponovna monotonija sa aktuelnim partnerom=> ergo, 'setimo se starih dana' LOL, to može da se ispostavi i da nije 100% izgubljeno vreme... (JOJ al' volem da sam kvaran, LOL)
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Uvijek!! Pa ljudi smo ako nam nije islo i posle 2 godine sto da ne!! Cak i jako dobri prijatelji ostali smo!!
 
Natrag
Top