Kada muškarcu nije do seksa

KAD MU JE LIBIDO SLABIJI
Prema do sada poznatim istraživanjima, libido muškarca naizmenično jača i slabi. Njegov mesečni vrhunac i najniži nivo zavise od nivoa testosterona, muškog hormona, koji utiče na raspoloženje, libido, nivo energije i, što je najvažnije, na broj i kvalitet spermatozoida. Prema rezultatima istraživanja urologa dr Markusa Loa, muškarci poseduju više energije, veće osećanje zadovoljstva, manju telesnu težinu i manju potrebu za snom kad im se libido, osećanje seksualnog uzbuđenja, nalazi na vrhuncu u mesečnom ciklusu. U isto vreme, u periodu najniže koncentracije libida, muškarac je često apatičan, indiferentan i sklon da najmanje probleme „naduva“ u enormno velike.



Lepo ja rekoh da i muskarci imaju " one " dane u mesecu....Treba u tim danima eskivirati predloge za sex, i bice sve ok...

Dodatak : Tada im je najpotrebnija nežnost & pažnja......
 
Suma sumarum
Vidim dve razlicite teme,Kada zeni/muskarcu nije do seksa,i da su muskarci u obe teme zastupljeniji u odgovorima,a oni se svode na to da su zene krive u oba slucaja!!!
Dajte malo objektivnosti!:D
 
Suma sumarum
Vidim dve razlicite teme,Kada zeni/muskarcu nije do seksa,i da su muskarci u obe teme zastupljeniji u odgovorima,a oni se svode na to da su zene krive u oba slucaja!!!
Dajte malo objektivnosti!:D

Kada čitaš....promeni naočare.....yes3.

Daj svoje mišljenje o temi ..... a, ne rezime.....yes3
 
Poslednja izmena:
Iskreno, mene lično nervira kada me žena prisiljava na seks. Ako mi nije do toga sigurno postoji jak razlog zašto ne mogu - obično je zbog nervoze ili previše razmisljanja o nekim drugim stvarima .... Kada ne mogu, onda ne mogu i gotovo. Uostalom, ni ja se ne ljutim kad nju svaki treći dan boli glava ....
 
Iskreno, mene lično nervira kada me žena prisiljava na seks. Ako mi nije do toga sigurno postoji jak razlog zašto ne mogu - obično je zbog nervoze ili previše razmisljanja o nekim drugim stvarima .... Kada ne mogu, onda ne mogu i gotovo. Uostalom, ni ja se ne ljutim kad nju svaki treći dan boli glava ....

Ja mislim da bi ti trebo provjerit jel nju stvarno boli glava kad god bi ti... pa još svaki treći dan, čuj. Kakve su to glavobolje svaki treći dan, Što je npr ne zaboli lakat... nego uvijek glava.
 
Iskreno, mene lično nervira kada me žena prisiljava na seks. Ako mi nije do toga sigurno postoji jak razlog zašto ne mogu - obično je zbog nervoze ili previše razmisljanja o nekim drugim stvarima .... Kada ne mogu, onda ne mogu i gotovo. Uostalom, ni ja se ne ljutim kad nju svaki treći dan boli glava ....

Glavobolja sluzi za " Kontracepciju "....yes3.
 
Kada spava.
Verovatno mu nije do sexa samo sa zenom.
ne znam neki objektivni razlog da kazem angelini jolie mars iz kreveta trenutno sam indisponiran
 
Imam razumevanja za njega kad mu nije do sexa...nije ni meni uvek ...do toga..ali zato prvom prilikom kad nam je zelja obostrana ..nadoknadimo sve propusteno...a onda..onda varnici na sve strane..mozda je i bolje praviti pauzu..zelja raste ..strast se razbuktava..i sex bude savrsen...yes3
 
Natrag
Top