Jerusalimski oganj

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Tačno je da sam griješio i izvinio sam se, sada samo malo oštrije raspravljam ne vrijeđam ga nimalo. Komentarišem u skladu sa temom.
Nisi se meni izvinuo.
Ti nemas istinu a kazes da je imas, zato je tvoje stanje gore od njegovog.

Bolje je da nemam istinu i da budem bolji covek, nego da imam istinu, pa da lazem protiv drugih.

Ima pravila i moraju se poštovati..., a ima i urednika - vratio sam se sa dvogodišnjeg odmora:)

Hvala Bogu! :)

I ja smatram da se trebamo drzati teme. Oganj u Jerusalimu nije od Boga. Opijaju se emocijama, sta su odlucili da promjene u svom zivotu na bolje nakon toga.

Jerusalimski oganj je znak nevernicima, muslimanima i jevrejima da se vaskrsenje zaista desilo! To nije znak verujucim ljudima!

A cinjenica je da to cudo osvedocava ljude i ima pozitivan uticaj. Naravno vi cete lagati da to nije istina.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Jerusamski oganj nije nikakav znak jer svaka veća religija ima neko samo svoje cudo. Obično moral ide sa istinom. Zalosno je da si me vrijedjao i da spominjes ono gore.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Jerusamski oganj nije nikakav znak jer svaka veća religija ima neko samo svoje cudo. Obično moral ide sa istinom. Zalosno je da si me vrijedjao i da spominjes ono gore.

Ja sam odgovarao na tvoje postove, i izvinuo sam se, pa bi bio red i ti meni.

Koji je to nacin da neprestano mene vredjas postovima tipa "razmisljanje deteta od 3 do 5 godina" i rugas se , a kada ti se odgovori istim, da onda krivicu svaljujes na drugoga?

Moral ide sa istinom, pa ako cemo o moralu, onda da se tako i ponasamo.

Ja ne tvrdim da sam svetac i da ne gresim recima i delima.

Evo izvinjavam se ponovo.

Sto se tice teme o ognju, odgovorio sam da to cudo osvedocava ljude i ima pozitivan uticaj.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa vec sam ti se izvinio. I sto bi oganj bio znak vaskrsenja? Nigdje veze. I nigdje ne ide cudo pa vjera nego vjera pa cudo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa vec sam ti se izvinio. I sto bi oganj bio znak vaskrsenja? Nigdje veze. I nigdje ne ide cudo pa vjera nego vjera pa cudo.
Prihvaticu da si se izvinuo.

Pa kako nema veze , Isus je vaskrsao Svetim Duhom, a Duh silazi vatrom!
Sisao je na apostole prilikom pedesetnice!

Dakle itekako ima smisla, i itekako je ovo biblijski, jer kad Bog ucini cudo, sila se zadrzava na tom mestu i ispoljava se i naknadno.

Tako su nosili ubruse apostola Pavla i stavljali na bolesnike, jer se zadrzala sila u njima! Tako je i sa ovim mestom, i dalje je na njemu prisutna sila Bozja!

Primer je i Mojsije, gde mu Bog kaze "skini obucu sa nogu svojih jer je mesto gde stojis sveto" - mesto je postalo sveto zbog Bpzjeg prisustva i sila se zadrzala na tom mestu, zato mu kaze da skine obucu da sila predje i na njega!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pa kako nema veze , Isus je vaskrsao Svetim Duhom, a Duh silazi vatrom!
Sisao je na apostole prilikom pedesetnice!

Pa jeste vi govoirli jezicima, jeste postali bolji? Niste.

Obična vatra imao je kod kuće.

Dakle itekako ima smisla, i itekako je ovo biblijski, jer kad Bog ucini cudo, sila se zadrzava na tom mestu i ispoljava se i naknadno.

A ljudi ostaju isti. Dakle nije čudo od Boga.

Tako su nosili ubruse apostola Pavla i stavljali na bolesnike, jer se zadrzala sila u njima! Tako je i sa ovim mestom, i dalje je na njemu prisutna sila Bozja!

Gdje to piše? Nigdje nije postao to princip u liječenju ljudi, što niste stavili onda i blato u crkvi.

Primer je i Mojsije, gde mu Bog kaze "skini obucu sa nogu svojih jer je mesto gde stojis sveto" - mesto je postalo sveto zbog Bpzjeg prisustva i sila se zadrzala na tom mestu, zato mu kaze da skine obucu da sila predje i na njega!

Čime dokazuješ? To je već princip za idolopoklonstvo, nigdje nijedno mjesto nije ostalo sveto nakon odlaska Boga, sveto mjesto je sveto jer je BOg tu, a ne zbog samog mjesta.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa jeste vi govoirli jezicima, jeste postali bolji? Niste.

Obična vatra imao je kod kuće.



A ljudi ostaju isti. Dakle nije čudo od Boga.



Gdje to piše? Nigdje nije postao to princip u liječenju ljudi, što niste stavili onda i blato u crkvi.



Čime dokazuješ? To je već princip za idolopoklonstvo, nigdje nijedno mjesto nije ostalo sveto nakon odlaska Boga, sveto mjesto je sveto jer je BOg tu, a ne zbog samog mjesta.
Dokazao sam da sila ostaje u predmetima i na mestima gde je bio Bog!

A pored toga jeste vi govorili jezicima , i jeste imali proroka , jeste doziveli mnoga cuda, pa ste ostali isti?

Vi nazadujete i idete ka gorem a ne boljem. Stanje je danas katastrofalno u vasoj crkvi, npr. jedna zena penzionerka je redovna u crkvi a posecuje igranke..

U cemu ste vi bolji?

Ni u cemu, isto licemerje, isti ljudi, iste zene koje se raskalasno oblace i idu u mini suknjama, najobicnija spoljasnja poboznost i formalnost, zene cine blud znam slucaj gde je jedna cinila blud sa blagajnikom crkve, a ti nama nesto pricas!

I vi ste isli u rat, i vase crkve se raspale, i vasi svestenici zloupotrebljavaju polozaje i uzivaju u novcu, voze skupa kola, samo se spolja "prave pobozni" a iznutra su bolesni.

Nikako stanje nije bolje, samo je manja i zatvorenija grupa, i krije se stanje!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bolje je da nemam istinu i da budem bolji covek, nego da imam istinu, pa da lazem protiv drugih.

Da nemaš istinu i da je nikada nisi upoynao, a da si dobar - Bog bi ti sudio po savesti i srcu.
Ovako, zi nemaš istinu ali si je svestan, jer si sa njom upoznat ali je odbijaš, i Bog će ti suditi po svesti koju imaš o istini ali nisi spreman da je usvojiš, osuđujući druge da iznose neistine protiv drugih, jer nisi spreman da prihvatiš realnost onakvu kakva jeste.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dokazao sam da sila ostaje u predmetima i na mestima gde je bio Bog!

To svako kaže. Navedi stih.

A pored toga jeste vi govorili jezicima , i jeste imali proroka , jeste doziveli mnoga cuda, pa ste ostali isti?

Pogledaj emisiju koju sam dao o EGV.

Vi nazadujete i idete ka gorem a ne boljem.

I opet bolji od vašeg. Čak i sada.

U cemu ste vi bolji?

Dao sam mape rodova, ma u svemu smo bolji, korupcija, kriminal, pušenje, alkohol, ubistva.

Ni u cemu, isto licemerje, isti ljudi, iste zene koje se raskalasno oblace i idu u mini suknjama, najobicnija spoljasnja poboznost i formalnost, zene cine blud znam slucaj gde je jedna cinila blud sa blagajnikom crkve, a ti nama nesto pricas!

A da na to gledaš, a kada se to dešava u PC onda ništa, pa nemoj da ideš nigdje jer svugdje ima toga, kod nas popadija varala popa, pa ko kaže da su svi takvi.

Znači to ti smeta, a kod pravosl. ne smeta.

I vi ste isli u rat, i vase crkve se raspale, i vasi svestenici zloupotrebljavaju polozaje i uzivaju u novcu, voze skupa kola, samo se spolja "prave pobozni" a iznutra su bolesni.

Znači kod ovih se gleda, a kod ovih ne.

Nikako stanje nije bolje, samo je manja i zatvorenija grupa, i krije se stanje!

Reci to onima što su u bolnici od srčanih udara jer su jeli svinju. Utješi ih sa tim riječima.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Da nemaš istinu i da je nikada nisi upoynao, a da si dobar - Bog bi ti sudio po savesti i srcu.
Ovako, zi nemaš istinu ali si je svestan, jer si sa njom upoznat ali je odbijaš, i Bog će ti suditi po svesti koju imaš o istini ali nisi spreman da je usvojiš, osuđujući druge da iznose neistine protiv drugih, jer nisi spreman da prihvatiš realnost onakvu kakva jeste.
Tako je nek mi sudi po onom sto znam da je istina i da vi lazete!

To svako kaže. Navedi stih.



Pogledaj emisiju koju sam dao o EGV.



I opet bolji od vašeg. Čak i sada.



Dao sam mape rodova, ma u svemu smo bolji, korupcija, kriminal, pušenje, alkohol, ubistva.



A da na to gledaš, a kada se to dešava u PC onda ništa, pa nemoj da ideš nigdje jer svugdje ima toga, kod nas popadija varala popa, pa ko kaže da su svi takvi.

Znači to ti smeta, a kod pravosl. ne smeta.



Znači kod ovih se gleda, a kod ovih ne.



Reci to onima što su u bolnici od srčanih udara jer su jeli svinju. Utješi ih sa tim riječima.
Nemacki protestanti isli u rat na strani hitlera da ubijaju!

Bas im je bolji rod!

Ti se ne skidas sa foruma, nemas druga posla, neki od nas i rade...

A ti samo lazes i izmisljas!
 
Natrag
Top