izbrisani podaci

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
kakvo pitanje takav i odgovor..
kako?
moj sin je izbrisao pre 10 min celu particiju gde su mi bili neki podaci,
filmovi
slike
ma sve mi je prebalo
izbrisano je i iz kante..
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Odlican program
Evo link...


Kod:
http://www.recovermyfiles.com/data-recovery-software-download.php


 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
O&O Disk Recovery 6.0 free-trial ....... imas ga na netu .....upotrebi ga pa ga deinstaliraj ( ne treba ti svaki dan )

Zasto ga preporucujem......

Funkcionalnost ovoga programa počinje tamo gde se ostali slični programi za rekonstruisanje podataka zaustavljaju. O&O DiskRecovery pregleda svaki sektor čvrstog diska, memorijske kartice ili digitalnog fotoaparata da bi pronašao izgubljene datoteke. On uspeva da obnovi podatke čak i nakon formatiranja ili uništavanja datoteka, a prepoznaje i rekonstruiše preko 300 tipova datoteka (Wordove dokumente, Excelove radne listove, baze podataka napravljene u Accessu i gotovo sve vrste uobičajenih grafičkih datoteka, fotografija, filmova i muzike: JPEG, AVI, MPEG, MP3, WAV, BMP, TIFF, Corel Draw, Photoshop, Framemaker, Adobe Illustrator itd.). Ne očajavajte ako ste izgubili podatke, jer O&O DiskRecovery može da pomogne i kad izgleda da nade više nema. Aplikacija koristi profesionalne algoritme za rekonstruisanje podataka, koji su doskora korišćeni samo u specijalizovanim laboratorijama, pa uspeva da povrati podatke s formatiranih volumena i potpuno uništenih struktura datoteka. Pomoćnik O&O DiskRecovery Assistant se lako koristi i vodi korak po korak kroz postupak rekonstruisanja podataka, a za korišćenje programa nije potrebno nikakvo prethodno iskustvo. Jedinstvena funkcija O&O DeepScan pronalazi i datoteke koje sličnim aplikacijama izmiču.
Toliko....odluci sama....
 
Natrag
Top