Iz muškog ugla: Adamu nije smetalo to što Eva nije bila izdepilirana

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Iz muškog ugla: Adamu nije smetalo to što Eva nije bila izdepilirana

Blic žena

Više od 35 godina nosim bradu, ali sam ponešto o brijanju naučio tek u pokušajima da otkrijem svetu tajnu depilacije. Ko smatra da je brijanje i depiliranje jedno te isto, taj rizikuje em gnev svoje partnerke, em svetu kaznu uskraćivanja seksa.

7982_+VLD_2748_if.jpg


Milan Bečejić, medijski savetnik u „Srpskoj banci“


Najmlađi pitomac, Vasilije, ima prgavu narav nepoznatog porekla koju pokazuje i ujedanjem. „Znaš li zašto me već dva dana nije ujeo“, upita me Najdraža žena na svetu? Usudih se da to pripišem sazrevanju, ali... „Zato što je krajnje vreme da se depiliram, a ne stižem!“
Dva dana kasnije Najdraža se ušinula, a kad sam predložio da ode na masažu... „Nedepilirana?! Svašta!“
Sutradan uveče smo posle pozorišta, u prisustvu Džibonija, otvorili omiljeno vino. Preko čaše sam bacio nekoliko čežnjivih pogleda i zavodnički pokazao na sobu... „Ni ne pomišljaj dok se ne depiliram!“
Dakle, alarmantno. Malo sam potegao Bibliju, malo internet. Najdražoj sam pokušao da ukažem da je Eva sigurno bila dlakava jer je nastala od Adamovog rebra, ali da ih to nije omelo da šenluče po Edenu. U ovakvim trenucima je opasno biti duhovit, pa kad sam je podsetio na stari muški štos o „dlakavim čarapama“ – obrijala me je pogledom. Još goru reakciju je izazvalo pominjanje stereotipa da su dlakave žene strastvenije... Počelo je da varniči, pa sam se, radi ozbiljnosti, pozvao na Sv. Interneta koji kaže da dlake moraju da malo porastu, jer ako se prerano uklone, pucaju pa češće urastaju, a može se desiti da kidanjem iz istog korena izraste više dlačica... Baš sam se potrudio, čak nahvatao neku reklamu u kojoj nude čarobni namaz za depiliranje. „Ne pada mi na pamet da sama sebi nanosim bol“, reče Najdraža i pozva kozmetičarku: „Neće raditi tri dana!“ Čestitam! Pa i ona ima muža sa edenskim potrebama, valjda prvo sebe mora da depilira.
Četvrtog dana sam, krišom, prošetao do salona. Ispred red, iznutra – krici. Nešto između orgazmičkog i lavljeg krika! Podišla me jeza. Shvatio sam da u svetoj tajni depilacije ima nešto što muški mozak nikad neće dokučiti. Ali nije teško živeti u neznanju dok čekaš šaputanje.


Dragi muškarci,
iz ličnog iskustva mogu da kažem da onim muškarcima sa kojima sam ja bila to zaista nikada nije smetalo. Naravno, svi Vi volite kad je glatko, ali, ako se desilo da nije, to Vas neće sprečiti da uživate. Ili možda hoće?

 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Naravno da neće. Ima to čak i svojih prednosti. Nekad čupavije, poslije depilacije glatko, ispadne kao osvježavajuća promjena.
 
Natrag
Top