Ivana Popović se povredila sa sekirom na snimanju

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ivana Popović se povredila sa sekirom na snimanju
Glumica mora na kućno lečenje
22.08.2009. 05:00

ivana-v.jpg


Ivani Popović, glumici, verovatno nikada više neće pasti na pamet da cepa drva. Prvi put je to probala u Kulpinu na snimanju serije „Sva ta ravnica” i sekirom povredila prst na desnoj nozi.

- U sceni je trebalo da sečem drva. Prionula sam na posao, ali mi se sekira nekako izmakla i umesto po drvetu, udarala sam sebe po prstu desne noge - priča Ivana i dodaje da su momci iz tehničke ekipe, na njenu sreću, bili veoma pribrani.
- Odmah su mi podvezali nogu da bi zaustavili krvarenje i brzo me odvezli u bolnicu u Novom Sadu. Tamo me je sačekao Dejan Lutkić, moj partner u seriji. Brzo je došla i koleginica Sonja Damjanović. Mnogo mi znači podrška ekipe. Oni su bili zabrinuti, a ja sam zbijala šale na svoj račun - ističe Ivana, koja će zbog povrede još dve-tri nedelje morati da bude na kućnom lečenju i da odsustvuje sa snimanja. Ona u ovoj seriji Miroslava Lekića, koja će biti emitovana na TV „Pink”, igra Milicu, ćerku Stevana Jakobinca, lokalnog seljaka.
Evropski pokret

- Milica je prava melodramska junakinja, požrtvovana je, dobra, vredna, spremna da pomogne… Sviđa mi se taj lik i jedva čekam da se ponovo pridružim ekipi. Atmosfera je zaista super i mnogo mi teško pada što sam morala da napustim snimanje - zaključuje Ivana.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top