Ispunite njegovu seksualnu fantaziju

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ispunite njegovu seksualnu fantaziju





Ako biste pitali frajere da vam opišu najbolji seks koji su ikada imali, očekivali biste opise ludih noći koji podrazumevaju akrobatske poze i perverzne detalje. Ali, skorašnja istraživanja koja je sproveo Cosmo pokazala su da je 71 odsto muškaraca izdvojilo jednu određenu sesiju kao nezaboravnu zbog činjenice da njihova partnerka nije mogla da ih se zasiti. Muškarci, u stvari, žele da budu željeni! „Najčešće je u fokusu muškarac koji zavodi ženu“, kaže doktor Ijan Kerner, autor dela Sex Recharge. Ali, isto kao i vi, muškarac ima potrebu da oseti da ga toliko želite, da se jedva suzdržavate da mu ne pocepate odeću sa tela.“ A to zahteva malo više truda od toga da se samo popnete na njega (mada je i to super ideja). To su one male stvari koje mu govore koliko ste vrele zbog njega - kada se čvrsto pripijete uz njegovo telo ili mu šapućete nešto nevaljalo - i zbog kojih seks od dobrog prerasta u nikad bolji. Sada kada znate šta ih baš pali, zavirite u listu seksi načina kako da mu saopštite želim-te-sad-i odmah.



Izvor: Cosmo
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da, mislim da je obostrano ispunjavanje seksualnih fantazija dobro za jednu vezu, iako mozda jednom od partnera na prvi pogled izgleda glupo. Treba ispuniti želju partneru, ako je u granicama normale i dobrog ukusa... yes3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Uradila sam to već više puta... i prijalo mi je, svaki put. :)
Lepo je kad tako nešto uradiš za nekoga koga voliš, i obratno, naravno.
 
Natrag
Top