Internet TV (Skripte i Aplikacije)

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
Hvala D3n1s ,streamlive aplikacija radi , a uglavnom rade i skoro svi kanali sa ovih listi.

streamlive-playlistradi-.png
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Prvi post editovan!

OffsideStreams V2


u User.ini dodajte svoj username i password jedan ispod drugog (umjesto username i password), pokrenite aplikaciju i sačekajte da izbaci kanale. Ispravite u Options.ini lokacije vaših plejera.

qrxcnn.jpg


2ah9vtt.jpg
 
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
134
Jel za ovo moras imati neki nalog jel ??? Mi obicni smrtnici mozemo gledati samo slike ove :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Jel za ovo moras imati neki nalog jel ??? Mi obicni smrtnici mozemo gledati samo slike ove :)

Da i nalog je plaćen a sve što treba je da pitaš na pp, poslat ću svima koji znaju da čuvaju jer ja samo to i gledam, ako vidim da je username i password negdje objavljen gasim i njega i aplikaciju. Što više postavljate stvari javno ljudi povećaju zaštitu. Što Karlo reče ako uvedu da samo jedan user može da gleda preko svog akaunta od dijeljenja nema ništa.

Koliko hiljada nas ima ovdje na forumu da svako donira po pola € svako bi imao akaunt za sebe, ne samo za ovo, za streamlive premium, ustvnow i sve ostale stranice koje se plaćaju da bi se gledali kvalitetniji kanali.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.06.2012
Poruka
107
D3n1s, bas me zanima nesto vise o tome, hteo bi vise informacije preko Privatnu poruku, moze?
Koji je taji Software i kako se gleda ok?
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
Valjda samo radi sa Frameworkom 3.5.
Meni se lista na Offsidestreams V2 ne pojavljuje, kad ubacim login i pass kao sto denis rece.
 
Natrag
Top