Internet TV (Skripte i Aplikacije)

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Ipak je bitno koliko nas gleda na isti akaunt, testirao sam sa novim kojem je sad promjenjen password i radi super.

2ajzxu9.jpg
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
@D3n1s
I meni rade pojedini kanali dobro a neki skljocaju ili prekinu. Puno bolje rade kanali kad ide preko rtmpdump-a.
Ja mislim da je do streamer-a, jer rtmp protocol ne funkcionira kao liste sa nastavcima vec po brzini uploada kod emitera, i serveru. Koriste oni vise servera tako da nije sve na jednom.
Nego denise da li bi bilo moguci ubaciti u skriptu izbor browsera, ne volim bas IE, nikad ga i ne koristim pa mislim da ne bi bilo lose ako bi se mogla ubaciti mogucnost promjene browsera u skripti.

Vidjeti cemo kako ce ici preko vikenda. ;)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
@D3n1s
I meni rade pojedini kanali dobro a neki skljocaju ili prekinu. Puno bolje rade kanali kad ide preko rtmpdump-a.
Ja mislim da je do streamer-a, jer rtmp protocol ne funkcionira kao liste sa nastavcima vec po brzini uploada kod emitera, i serveru. Koriste oni vise servera tako da nije sve na jednom.
Nego denise da li bi bilo moguci ubaciti u skriptu izbor browsera, ne volim bas IE, nikad ga i ne koristim pa mislim da ne bi bilo lose ako bi se mogla ubaciti mogucnost promjene browsera u skripti.

Vidjeti cemo kako ce ici preko vikenda. ;)

Uradit ću još jednu verziju aplikacije sa xulrunner folderom koji je oko 20ak mb za ove koji koriste Mozilu. To je problem kod Visual Basic-a što imaju samo IE... Microsoft...
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
E svaka ti cast Denise legendo. ;)
Ima li netko kanal Elta 1 iz BIH ? Ako moze na PM, nije za mene vec prijatelja koji zeli gledati BH kup.
 
Natrag
Top