Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
PC Streams is a program to find out where soccer / football is broadcasted. Also you can see what is broadcasted. ( see screenshot ) Further information and install instructions click on English in the menu on the left.

Fin mali programcic ...

screenshot.jpg



Kod:
http://voetbalopjepc.nl/
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Prvi post editovan!

OffsideStreams

Ovi koji već imaju svoj username i password pokrenite aplikaciju upišite ga, prijavite se, kad se stranica učita kliknite na logo i ispod će vam izbacit kompletnu listu od 150+ kanala. HD kanali sa novom verzijom VLC idu užasno sporo zato sam vam ostavio rtmp stream da možete da gledate u PotPlayer ili dodajte umjesto VLC lokacije MPV player u kojem HD kanali idu savršeno.

Što se ostalih tiče strpite se dok vidim sa vlasnikom smije li se njegov username i password podijeliti na pp.

Spisak kanala:

Kod:
http://oi59.tinypic.com/28anigo.jpg

Link ispravljen, radi i na 64 bit.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
224
Bein sport :
Kod:
https://mega.co.nz/#!sQ8EjLgD!aFCN7wl00i42dHGwvMN1VjJE3knZKs3u7rAPNurljDI
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Prvi post editovan!

OffsideStreams

100+ kanala ima epg
Možete dodati Options.ini i u njega staviti:

C:\Program Files\MPV\mpv.exe
C:\Program Files\DAUM\PotPlayer\PotPlayerMini.exe

Movies

Aplikacija za gledanje filmova sa: filmovizija.com, bioskop.me, sockshare.me, movie25.ag
Desni klik na film koji želite da gledate, copy link location, zalijepite u prvi textbox...

Omogućio sam Subtitle URL (treći textbox), sa duplim klikom ili drag and drop možete dodati neki prevod koji skinete sa nekih od stranica kao što su titlovi, podnatpisi i sl. (ako gledate filmove sa sockshare.me i movie25.ag). Možete napraviti Options.ini i u njega dodati sve plejere koje imate, na kraju će uvijek biti VLC čiju lokaciju uzima iz registrija, ako Options.ini ne postoji taj će biti jedini. Kad imate Options.ini default plejer je prvi.

Plejeri koje sam ja probao u Options.ini a koji automatski učitaju prevod:

C:\Program Files\MPV\mpv.exe
C:\Program Files\KMPlayer\KMPlayer.exe
C:\Program Files\SMPlayer\smplayer.exe
C:\Program Files\DAUM\PotPlayer\PotPlayerMini.exe
C:\Program Files\K-Lite Codec Pack\MPC-HC\mpc-hc.exe

Za mene najbrži: mpv, potplayer, smplayer.

Stranice sa kojih se mogu gledati filmovi:

filmovizija.com
bioskop.me
sockshare.me
movie25.ag



Prethodni postovi obrisani! Ne zatrpavajte temu!
 
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
502
@D3n1s
Kod mene ne radi Offsidestreams skripta kad se pokrene pod sustavom admina. Uspjesno se logiram ali nazalost nemam listu kanala. Imam najnoviji Net Framework 4.5.2. Koristim WIndows 7 Professional. Probao sam i sa iskljucenim AV i Firewallom bez rezultata.
Znas li mozda do cega je ?
 

Prilozi

  • Offsidestreams.png
    Offsidestreams.png
    81,6 KB · Pregleda: 103
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
@D3n1s
Kod mene ne radi Offsidestreams skripta kad se pokrene pod sustavom admina. Uspjesno se logiram ali nazalost nemam listu kanala. Imam najnoviji Net Framework 4.5.2. Koristim WIndows 7 Professional. Probao sam i sa iskljucenim AV i Firewallom bez rezultata.
Znas li mozda do cega je ?
I meni nije radilo,ali moras da pritisnes na logo Offside Streams iznad Channels i dobices kanale.
 
Natrag
Top