Internet TV (Skripte i Aplikacije)

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
sve je odlicno samo zasto lista traje malo vremena ,pustim neki kanal i nakon nekog vremenena nece vise radit sve dok ponova ne kreiram listu pozzz ,Do cega bi moglo da bude ?
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
26
OPEN TELEKOM

5jIbOrok.png


Sta reci....najbolji forum za svoje korisnike ima jos ponesto......Evo jos jedne skripte koju je napravio moj prijatelj losmij a koju sam ja da se nebi kopirala na druge forume doradio u jedan mali program.

Potrebno je samo kliknuti misem na dugme Kreiraj listu i ona ce se za par trenutaka pojaviti na vasem desktopu u .m3u formatu sa tridesetak kanala u njoj ...pa i onih sportskih najtrazenijih na eX Yu prostoru...Naravno kada zelite da gledate, kreirajte listu,posto ona kratko traje iz nekih nama znanih razloga...dakle kada vam nerade strimovi ponovo kreirajte listu i to je to.....

:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/zg4d85eyapodsv1/SF_Telekom.rar


Ne moze da na pravi listu na Windows 8.1, dok na XP radi sve ok. Zna li neko kako to da rešim?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Na Visti sve radi kako treba. Koliko je vremenski period nakon kojeg se mora nova lista generisati?

EDIT: Nakon 2 minute treba napraviti novi listu, ako ne i krace, ali stvar radi kako treba.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
sve je odlicno samo zasto lista traje malo vremena ,pustim neki kanal i nakon nekog vremenena nece vise radit sve dok ponova ne kreiram listu pozzz ,Do cega bi moglo da bude ?
Zato sto se menja sifra stalno pa kada jednom prekines gledanje moras ponovo da kreiras listu pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
265
zašta služi veetle to vlc ? zašto bi se neko mučio da konvertuje u vlc kad može odma u veetle da gleda ?
 
Natrag
Top