Internet sajt za upoznavanje samo zgodnih ljudi

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Internet sajt za upoznavanje samo zgodnih ljudi

24 sata 27.10.2009 13:39



Beautifulpeople.com zahteva da kandidati koji konkurišu za članstvo moraju da postave svoju fotografiju, kako bi drugi članovi ocenili jesu li dovoljno atraktivni, i na taj način im dopustili pristup. Samo jedan od pet zahteva u proseku je uspešan.

Stranica je pokrenuta u Danskoj pre nekoliko godina, a od tada je ima svoje ekspoziture u Britaniji, SADu i Japanu. Od ove nedelje će funkcionisati kao jedinstvena stranica na globalnom nivou. Ukupno ima 180.000 članova.
Greg Hodž, direktor stranice objašnjava: “Da li je sramota želeti biti s nekim ko vas privlači? Ako ste u baru ili klubu takođe ćete prići osobi koja vas privlači. U tome nema ništa čudno. Ljudi su umorni od gubljenja vremena i novca na upoznavanje neatraktivnih osoba preko interneta.”
Postojeći korisnici ocenjuju fotografije novog kandidata ocenama “Da, definitivno”, “Hmm, u redu je”, “Hmm, nije baš nešto”, “Uopšte me ne privlači”, a konačna odluka je prosek svih odgovora.
Stranica uspešnim kandidatima obećava glamurozne zabave, džet-set društvo i moguće ugovore od strane svetskih modnih agencija.



 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640

Stranica uspešnim kandidatima obećava glamurozne zabave, džet-set društvo i moguće ugovore od strane svetskih modnih agencija.


Ovo zadnje baš bode oči
2079.gif
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Ovo zadnje baš bode oči
2079.gif


Ma meni je cela ta priča odvratna. Postavila sam da vidim kako drugi reaguju, ali stvarno mi je sve to ružno i neprijatno. Bolje da su ga nazvali sajt za upoznavanje samo površnih ljudi, pošto mislim da je samo i jedino površnim ljudima bitno da im partner pre svega bude lep, a ništa drugo ne mora da ima. Fuj!
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
...pošto mislim da je samo i jedino površnim ljudima bitno da im partner pre svega bude lep, a ništa drugo ne mora da ima. Fuj!

Šta sad to znači, svi lepi su i glupi??

I budi malo objektivna, tebi kao nikad prvo nije zapao za oko tip koji dobro izgleda,
pa si tek ondaK pronikla u njegov intelekt??
Ili ti automatski biraš najružnijeg u društvu :) :)??

Kad mogu ružni da imaju svoj sajt, što nebi i lepi :D smile3 :D!!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Šta sad to znači, svi lepi su i glupi??

I budi malo objektivna, tebi kao nikad prvo nije zapao za oko tip koji dobro izgleda,
pa si tek ondaK pronikla u njegov intelekt??
Ili ti automatski biraš najružnijeg u društvu :) :)??

Kad mogu ružni da imaju svoj sajt, što nebi i lepi :D smile3 :D!!

Naravno da jeste, zapadne mi za oko ali najčešće i ne ode dalje od toga. Nisam rekla da su svi lepi i glupi, jer bi to moglo onda da se kaže i za mene, i za gomilu meni dragih ljudi, a ne mislim tako. I nisam rekla da su glupi nego površni, a to je ipak nešto drugo. Mislila sam na one kojima je bitna jedino lepota, partner ne mora da ima ništa drugo osim toga. Nikada nisam mogla s takvim ljudima ni da se družim, a kamo li bilo šta konkretnije.
S druge strane, što se najružnijih ljudi u društvu tiče, više puta sam se uverila da takvi ljudi kad progovore, zasene sve lepotane u okolini.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
...
S druge strane, što se najružnijih ljudi u društvu tiče, više puta sam se uverila da takvi ljudi kad progovore, zasene sve lepotane u okolini.

K'o da gledaš u mene :lol::lol:!!

Ne bRez zeke, napisa ti to kao da ti krivo, pa čo'ek može steći utisak da si
k'o "groblje" :dance2:, što automatski izaziva manji broj kontakata s muške strane,
htela ti to da priznaš ili ne.

Isto važi i za muške, opet, priznala ili ne :lol:!!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
K'o da gledaš u mene :lol::lol:!!

Ne bRez zeke, napisa ti to kao da ti krivo, pa čo'ek može steći utisak da si
k'o "groblje" :dance2:, što automatski izaziva manji broj kontakata s muške strane,
htela ti to da priznaš ili ne.

Isto važi i za muške, opet, priznala ili ne :lol:!!

Iskreno rečeno, ja bih volela malo manje kontakata s muške strane, pošto mi samo komplikuju život.
 
Natrag
Top