Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.471 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.696
Član
Učlanjen(a)
28.01.2012
Poruka
33
e moj dedevci ,znao sam da delis liste
sad ce otici tvaj nastavak u propast
neces imati vise,moram ga sada ugasiti
 
Učlanjen(a)
30.11.2011
Poruka
92
tv

Udji i pogledaj malo, nema Crackova i drugih glupost sve je na jednom mjestu.Sve Engleske utakmice sa novim VLC player-om.
al-5.jpg Evo...al-7.jpg
Screenshot - 31.1.2012 г.jpgal 1.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
17
Kod:
[URL="http://www.2shared.com/file/ejj1j5es/nettv.html"]nettv.zip 2shared - download[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
110
19.jpg

TVS PLAYER 1.3

- Zadržane i unapređene sve opcije iz prethodne verzije programa- Uklonjene manje nepravilnosti
- Veliki broj novih TV kanala
- Radio vizuelizacija osetljiva na pokret miša
- Podešavanje jačine zvuka iz programa (moguće i kombinacijom tastera na tastaturi)
- Podešavanje gašenja kompjutera u predefinisanim vremenskim intervalima u okviru sata i menija "Opcije" uz mogućnost zaustavljanja pokrenutog procesa u okviru prikaza preostalog vremena do gašenja kompjutera, sata i menija "Opcije"
- Skrivanje sata i informacije o sadržaju koji se trenutno reprodukuje dostupno i klikom na iste opcije
- Pokretanje programa u normalnom režimu prikaza
- Provera dostupnosti nove verzije pri pokretanju programa
- Video na zahtev usluga obogaćena novim sadržajima
- Razni sadržaji dostupni u okviru menija "Dodaci":
- Chat - ćaskajte sa ostalim korisnicima programa
- Igre - igrajte društvene i "solo" igrice dok čekate početak Vašeg omiljenog programa
- Vesti - budite obavešteni o najnovijim događanjima putem informativnih sadržaja koje pružaju domaći mediji
- Twitter - prijavite se i objavljujte informacije direktno u TVS PLAYER™ programu
- Vremenska prognoza - saznajte trenutne i vremenske prilike u narednih nekoliko dana u Vašem mestu
- TV program - sadržaj programa TV stanica dostupnih u Srbiji

Kod:
[URL="http://tvsrbija.weebly.com/tvs-player.html"][SIZE=5]http://tvsrbija.weebly.com/tvs-player.html[/SIZE][/URL]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.01.2012
Poruka
33
e moj dedevci ,znao sam da delis liste<br>sad ce otici tvaj nastavak u propast<br>neces imati vise,moram ga sada ugasiti
 
Član
Učlanjen(a)
20.12.2011
Poruka
651
koliko sam primjetio weebtvvlc ne radi vise, imal neko novu listu (rtmp in vlc ovih poljaka ), pa bi mu bio zahvalan da posalje moze i pp, a usput dobro bi dosla ta domaca lista sa nettv il fibernet pa da i ja nesto gledam ;) i lep pozdrac svim dobrim ljudim na forumu !
Dobar primjer urodio plodom
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
90
e moj dedevci ,znao sam da delis liste<br>sad ce otici tvaj nastavak u propast<br>neces imati vise,moram ga sada ugasiti

Gledam ove tvoje postove i nemogu da verujem.STA BRE TI ZAMISLJAS DA SI ?Administrator NET tv a ili fibera ,covek je uradio nesto dobro podelio nastavak sa nama a ti pukni sada od muke .Zezas ljude ovde oterao si sve extra ljude menjas nikove sta zamisljas ?Stvarno si preterao
 
Natrag
Top