Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.686
Molba za Alexa
Kako bi se mogli dogovoriti Alex da te Tv Programe (znas na koje mislim) sto nudis da ti isti budu dostupni za gledanje 24 Sata?? znam da veliki Broj ljudi nije zasluzio da ih gleda ali ima i dobrih ljudi kojima su ti Tv Programi neophodni i od velikog znacaja.
Ako sam mogao da pomognem na dosta ljudi spreman sam i tebi izaci u susret ako ti je moja pomoc neophodna?? ili smatras da bi bila ali molim te kao Brata sa jednim malim preduslovom.....

da ne kodiras Tv Programe ili ako si ih vec kodirao nek to ostane pod jednim user i Pass-om dokle traje to sto dobijes od mene nista drugo znaci ne radi se o 2 Dana......

sto se mene tice dali te iste gledali preko tvog Playera ili preko Vlc-a meni nebitno ja imam i prekovise..... i ni sam neznam Broj na koliko ljudi sam pomogao pricam o sadasnjosti ne sta je bilo znaci svi gledaju preko Vlc-a i Windows Media Playera a znate sami koji nasi Tv Programi mogu da se gledaju preko ta 2 Playera i vjerujem da shvacas o cemu pisem da se ne izjasnjavam direktno
Mogucnost da te iste Tv Programe gleda dosta ljudi imaju putem tebe i zahvaljuju ti na veliko sto si u mogucnosti da im to isto omogucis sad pisem u njihovo Ime
Molim te u njihovo Ime da im to isto u Buducnosti omogucis da gledaju za sve ostalo cu se ja pobrinuti da te iste Tv Programe mogu da gledaju kako preko tvog Playera tako i Vlc-a
zasto pisem preko Vlc-a jer ce mnogi izvuci tvoje Stream adrese i gledat preko Vlc-a tog smo si svjesni

Molim te i ja budi Drug i omoguci ovu vrstu gledanja nasih Tv Programa zauzvrat cu da promolisem Tvoj Player gdje god budem mogao ako ti to nesta znaci ......., znaci nudim ti dvije vrste izlazenja u susret i nadam se da me neces odbiti ali budi iskren i drug i ako to isto prihvatis obecaj da ce to tako i da bude mislim na to sto te molim eto toliko od mene sve ostalo je sad na tebi da odlucis sta ces i kako ces.

Netrazim od tebe da se kaze ko je i na koji nacin omogucio to isto da se gleda moje Ime se nemora u ovoj prici nigdje spominjat

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
408
EX YU kanali

Kod:
http://myfreetv.ucoz.net/index/exyu_channels/0-716
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
[video] mms://livewm.orange.fr/live-multicanaux [/video]
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
EX YU PROGRAM
Kod:
http://veetle.com/index.php/channel/view#4e5b7f3fe5910
 
Natrag
Top