Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.697
Kod:
http://livefootball.ws/





Momci....MOLIM VAS!!!!!!!!! Linkovi u CODE....šta je teško....poz od Baneta.......
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
zkosca39

Ti nisi citao sto ja pisem ja ti kazem da sam imao stream ali da ne radi vise od 20 sekundi ako ti imas drugi posalji da vidim nece niko znati obecavam.Thank you na razumjevanju!!!:yea::yea:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.697
Ja nemam tih problema,imam IPTV...telekom Srbija.....gledam multiprenos..a i RTS I......vozdra ekipi....samo da se zna...sve nevažne "priče" sm linkova u petak idu u kantu.........
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
30
:dntknw: hehe...ti bi samo da brises.pa treba da postoji i diskusija kako bi se eventualno doslo do zeljenog cilja.kako cemo postici nesto ako nema rasprave u vezi teme.imam i ja iptv i sattv i sve,al kako da nadjem linkove u mom iptv boxu i podelim sa vama ako nekoga ne pitam.a tema je bas u vezi toga.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.697
Ponavljam...linkovi i stvarno važni "razgovori"...savet da recimo kako da se neki link stu VLC ili tog stila ostaju.......kunem se u decu...ali ne vidim razlog što da ostavim moj podt..za IPTV.........aj gledajte utakmice...pa će "svađamo" posle koje bio bolji
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Stvarno mi niste jasni (sem ako vam nije zanimanje provokator) zasto biste vadili strim iz playera??!!! pa sam player je freee , mislite da ce bolje da radi u vasem vlc-u hehehe. Naravno da koci i kocice zato sto ceo svet gleda jedan te isti strim.....tako da to nema veze sa Alexom. Alex a cemu pa tvoje kodiranje kad i sam znas da ce to da blokiraju u narednih par dana pusti ljude neka gledaju dok ide ...
poz
 
Natrag
Top