Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
Jedno je kad neko iz najbolje namere praveci tutorijaj za sve korisnike ovog foruma pogresi i slucajno se u tom tutorijalu vide zabranjeni strimovi a sasvim drugo je kad neko namerno uinat kolegi objavljuje liste javno i pritom govori da necemo vise nista gledati da ce sve da objavi cak i nettv nastavke
Umesto da se kolegi obratio na PP i da rese problem koji se slucajno pojavio a ne da unistava liste
Mene licno ta objavljivanja ne pogadjaju jer ja liste sam nalazim skeniranjem i na druge nacine ali mnogi su zavisili od tih listi koje su dobili od nekoga
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.708
[ATTENTION]
POD 1.)

OBRACAM SE U PRVOM REDU UREDNICIMA , MODERATORIMA
AKO SMATRATE DA JE MOJA FUNKCIJA MODERATORA BILA SUVISNA SLOBODNO MI TU ISTU UKINITE TJ. UREDNIKA I VRATITE MI STATUS CLANA FORUMA ..... ZASTO ??? IMAM SAZNANJA I VISE NEGO VAM JE POZNATO DA MOJE UNAPRIJEDJENJE ZA MODERATORA NIJE JEDNOGLASNO DONESENO

POD 2.)

OBRACAM SE SVIM FORUMASIMA AKO SMATRATE DA SU MOJI POSTUPCI OD JUCE BILI NERELEVANTNI NAKON UKIDANJA FUNKCIJE MODERATORA ILI U SAMOM STARTU NEK ME MODERATORI BANUJU NA KOLIKO DUGO ????? NEK MODERATORI / UREDNICI SAMI ODLUCE NETRAZIM NIKAKVA OBJASNJENJA ZAUZVRAT

POD 3.)

NIKO OD VAS NEK NEODGOVARA JAVNO NA OVAJ MOJ POST KRITIKE I SVE VEZANO ZA MENE STO SE TICE MOJE MOLBE DA MI SE UKINE FUNKCIJA MODERATORA / UREDNIKA TJ . BANOVANJA NA OSNOVU MOJIH SINOCNIH POSTUPAKA PROSLIJEDITE MODERATORIMA ILI UREDNICIMA FORUMA NA PRIVATNE PORUKE

POD 4.)

U KONTRA ODLUKI MOJE MALENKOSTI U MOJU KORIST DAJEM SVIMA DO ZNANJA DA CU KAO I DO SAD SVOJU DUZNOST MODERATORA OBAVLJATI U NAREDNOM PERIODU CASNO I POSTENO I SAMI STE REKLI NAKON DONOSENJA PRAVILA U VEZI DOMACIH LISTA DA JE SMANJENO JAVNO OBJAVLJIVANJE ISTIH JER SU TA ISTA PRAVILA NA MOJE INSISTIRANJE I DONESENA

POD 5.)

OVAJ MOJ POST CE BIT U NAREDNOM PERIODU U VREMENSKIM RAZMACIMA NA FORUMU OBJAVLJIVAN DO KONACNOG DONOSENJA KRAJNE ODLUKE MODERATORA TJ UREDNIKA ILI VRACANJE STATUSA CLANA FORUMA SOTA

POD 6.)

MOJA ODLUKA I ZATO SE OBRACAM JAVNOSTI NISAM ALAV NA BILO KAKVE FUNKCIJE TJ. UREDNIKA / MODERATORA NADAM SE DA CU NA OVAJ NACIN POSTICI ONO STO ZELIM ILI ME VOLI ILI ME MRZI JER SAM U PRVOM REDU COVJEK[/ATTENTION]


Pozdrav do daljnjeg
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1.613
finish_med_md_wht.gif
Kod:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmpe://46.246.124.22:1935/live playpath=ban5 swfUrl=http://www.udemy.com/static/flash/player5.9.swf live=1 pageUrl=http://www.hdcast.org/embedlive2.php?u=ban5&vw=640&vh=460&domain=www.btsportshd.com --live
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
ptc,obazrivo,nije suditi po jednom slucaju.Vec dosta dugo vremena se oseca nepravda i mora jednom covek da pukne.Svi pogresimo po nekada a i sve ima svoje zasto.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.763
Atletika

Kod:
http://cheaa-f.akamaihd.net/eaa2013jd4b_1_700@s60317?primaryToken=1383504762_0c9f05463f952fb08d904536ff2744e4&seek=23890&v=1.1.12&fp=WIN%2011,9,900,117&r=HOJJY&g=VJHUEOBBWJBW&primaryToken=?event=eaa2013jd4b&seek=23890
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.368
ptc,obazrivo,nije suditi po jednom slucaju.Vec dosta dugo vremena se oseca nepravda i mora jednom covek da pukne.Svi pogresimo po nekada a i sve ima svoje zasto.
Ne sudim ja po nikakvim slucajevima. Najmanje sam to ocekivao od coveke koji nas je pozivao i sa kojim smo neke liste branili i urgirali kod nekih urednika drugih foruma da te liste uklone da se nebi ugasile. Razumem ja i da neko " pukne " ali treba spustiti loptu sagledati sve posledice pa tek onda nesto uraditi
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ne sudim ja po nikakvim slucajevima. Najmanje sam to ocekivao od coveke koji nas je pozivao i sa kojim smo neke liste branili i urgirali kod nekih urednika drugih foruma da te liste uklone da se nebi ugasile.
Pa u tome i jeste stvar on je isao po drugim forumima da bi molio da se liste ne pustaju javno zajedno sa jos nekima koji su htjeli pomoci,a na njegovom forumu se postaju takve liste od nekoga od koga se najmanje ocekivalo,malo nelogicnoi,zato se i desilo to sto se desilo!!!
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
121
Moje iskreno misljenje je da danas nebi imali toliki kapacitet listi i kanala da nije tog jednog coveka koji je najzasluzniji za sve.Bili bi verovatno za 70% ispod tog nivoa.Ne vredi imati samo znanje,tako se ne dolazi do kanala.Najbitnija stvar je dogovor i postovanje,pa nismo mala deca da to ne znamo da praktikujemo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2012
Poruka
430
Moram da iznesem svoje misljenje ako je moguce.Za mene licno je niko drugi vec najvise Sota zasluzan sto jos uvek ova tema na sf zivi tako da je stvarno sramota ako odluka da on bude unapredjen u moderatora nije bila jednoglasna.Pozdrav!
 
Natrag
Top