Internet Radio i Televizija

Koji player koristite za gledanje TV kanala?

  • SopCast Player

    Votes: 196 5,3%
  • VLC Player

    Votes: 2.472 66,9%
  • Simple Player

    Votes: 260 7,0%
  • XBMC

    Votes: 873 23,6%
  • Pot Player

    Votes: 237 6,4%
  • ffplay

    Votes: 13 0,4%
  • mplayer

    Votes: 27 0,7%
  • SF Vip Player

    Votes: 186 5,0%

  • Total voters
    3.697
Učlanjen(a)
03.02.2012
Poruka
503
Neznam što si u ovome postu ti toliko važno napisao da tekst mora biti istaknut boldanim fontom.Isto tako vidim da je točka,zarez,upitnik za tebe teška nepoznanica.Tvoja ocjena rada urednika i moderatora...zar misliš da ovi ljudi što "održavaju" forum nemaju nikakvog drugog posla u životu nego da vise na ovom pdf-u i uklanjaju postove koji se tebi slučajno nebi svidjeli kad dođeš na forum.Zar očekuješ da će samo vas nekolicina postavljati postove sa strimovima koji traju kraće od jutarnje rose i vrlo upitne kvalitete,a svi drugi će biti "kuš"i brati vaše mrvice.
Neće ići !
Svrha ovog foruma je da se ljudi druže,razmjenjuju iskustva,postavljaju pitanja i očekuju odgovore,pa i da vode "zdravu" polemiku po pitanjima koja su tematski vezana za ovaj pdf.Svaki post koji se tematski veže na pdf,nikog ne vrijeđa po ni jednoj osnovi i nije suprotan pravilima foruma,neće biti uklonjen.Samo tako će forum ispunjavati svrhu postojanja,svidjelo se to tebi ili ne.Ako smatraš da te ovaj forum nije vrijedan...slobodno ga možeš napustiti i posvetiti se "brisanju postova na forumu gdje si ti urednik".

A kada cemo dobiti nove urednike druze moderatore,ja ovde vidim samo jednog,a to je premalo!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
108
Deluxe Musik Nemacka (za simple)
Kod:
rtmp://push.flash3.ipercast.net:1935/deluxemusic.tv-live/_definst_/web_850.stream
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
A kada cemo dobiti nove urednike druze moderatore,ja ovde vidim samo jednog,a to je premalo!
Druže @geri49...nove urednike ćete dobiti kad se prijavi dovoljno kvantitativnog potencijala od kojeg će se izdvojiti kvaliteta.Do tada je i ovaj jedan kojeg vidiš sasvim dovoljan.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
3
imam jeddno pitanje ako ko zna neka mi objasni .ja kod kuce gledam satelitski program ,ima nekoliko hiljada programa.kako da izvadim te kluceve,znaci da napravim jednu listu programa po zelji i da to ubacim u simple tv imam istaliran urlhelper.ako neko zna neka se javi ili objasni
 
Natrag
Top