Internet Radio i Televizija - Zahtevi (Liste i Kanali)

Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Zamolio bih nekoga da mi posalje liste ART IPTV i MRAK IPTV naravno sa nekim nevazecim pass-om.Potrebna su mi samo liste sa Id kanala ako je moguce.
 
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
155
evo ponovo se javljam za neku ex yu listu ,ona koju sam dobio od charltona više ne radi
 
Učlanjen(a)
14.08.2016
Poruka
5
Ima li neki listi strani sportski kanali,xxx i ex yu kanali bez prekida,koliko to traje dugo? Koristim SSIPTV smart LG! Unapred hvala!!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jel može kakva lista, gdje ima puno BIH lokalnih kanala (RTV Cazin,...) ili listu gdje ima Moviestar+ španski FULL paket (svi španski Bein Sport).

Hvala.

ako znas u kojoj listi ima taj cazin pa da pokusamo.....nekada je bio u gradini ali mislim da ga vise tamo nema.....sada proverio gradinu i ima puno bih lokaznih ali nju nevidim.....ako ti vrsi ona posao nije problem da se posalje...
 
Učlanjen(a)
14.08.2016
Poruka
5
Procitao sam prva strana! Ali ja sam gluva lica!! Svi cujuci lice su veome sposobniji od mene! Nadam se neko da pomogne mene! Zato sto ne slusam muzicki,radio i dr!! Nadam se imate razumevanje!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Jel može kakva lista, gdje ima puno BIH lokalnih kanala (RTV Cazin,...) ili listu gdje ima Moviestar+ španski FULL paket (svi španski Bein Sport).

Hvala.

sto se tice spanaca poslao sam ti status i listu gde si sam na njemu.....ima neki moviestar e sada sta i koji neznam,jer to slabo gledam......skoro nikada,,,,,iskeniraj ti to malo bolje ima mozda jos kanala tu pogotovu ful hd.....

10000.png
 
Natrag
Top