Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Orion,barem obo free radi vani bez vpn
Ja imam pretplatu i u Hrvatskoj neće da radi. Neki kanali kojih ima na free verziji budu skremblovani a na primer sportske kanale koje gledam u Srbiji, kada se priključim na tamošnji wifi ili internet preko kartice, piše mi da ne posedujem taj paket.
Probao sam nekoliko vpna ali ništa.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
glupo pitanje
kada nađem neku listu negde, kako ja na tv-u da prekopiram adrese, url itd, da ne kucam ručno sve?

npr nađem na netu na kompu url i mac adresu, kako prekopirati u program za puštanje na tv-u
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
glupo pitanje
kada nađem neku listu negde, kako ja na tv-u da prekopiram adrese, url itd, da ne kucam ručno sve?

npr nađem na netu na kompu url i mac adresu, kako prekopirati u program za puštanje na tv-u
Nema glupih pitanja, ima samo glupih odgovora :)
Zavisi koju aplikaciju (player) koristiš za gledanje, da li ti je aplikacija na Smrt TV-u ili Android boxu. Puno aplikacija (playera) ima mogućnost ubacivanja liste preko njihovog portala na računalu, na playerustisneš Refresh i imaš tu listu. Međutim neki playeri (aplikacije) nemaju tu mogućnost pa moraš ubacivati ručno, tipkati.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
@mmatic123
pa koristim ott navigator, taj je najbolji koliko znam
imam mi box s

ako ima nešto bolje reci
da ne kucam ručno mac i url
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
@mmatic123
pa koristim ott navigator, taj je najbolji koliko znam
imam mi box s

ako ima nešto bolje reci
da ne kucam ručno mac i url
Ja gledam preko Smart TV-a, aplikacija Duplex Play i liste ubacujem na njihovom portalu.
Probaj Duplecast, nije loša ali se plaća, daju ti 7 dana free, preko nje možeš ubacivati liste preko portala.
Imaš ih još puno ali kako ne koristim box (imam Beelink GT King ali skuplja prašinu) tako i ne znam koje su sad dobre aplikacije za Android.
 
Natrag
Top