Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
6
Pozdrav svima,
Momci, dosta sam stariji od vas i nemam više koncentracije i nerava da čitam hiljade strana.
Možete li molim vas, da me uputite na post gde je tema gledanja ovih listi objašnjena tako da neko bez iskustva može da shvati koji su programi potrebni i kako to upotrebiti.
Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Pozdrav svima,
Momci, dosta sam stariji od vas i nemam više koncentracije i nerava da čitam hiljade strana.
Možete li molim vas, da me uputite na post gde je tema gledanja ovih listi objašnjena tako da neko bez iskustva može da shvati koji su programi potrebni i kako to upotrebiti.
Hvala unapred

Paaaa, nismo ni mi bas mladi, al ako neces citat, malo ces znat. I potrosit vise vremena na testove i probavanja nego citanje. Ionako si u karanteni i polako citas :)

 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Pozdrav svima,
Momci, dosta sam stariji od vas i nemam više koncentracije i nerava da čitam hiljade strana.
Možete li molim vas, da me uputite na post gde je tema gledanja ovih listi objašnjena tako da neko bez iskustva može da shvati koji su programi potrebni i kako to upotrebiti.
Hvala unapred
Skineš i pročitaš par stranica
Žicaš :beee: ovde
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Imam malu sugestiju nekim članovima ovog uvaženog foruma. Nekad je bolje na neko pitanje , ukoliko znate odgovor a ne želite ga prezentovati , da se i ne oglašavate a ne da prikazujete screenshot-ove sa smile-ima bez konkretnog odgovora na pitanje. Shvatam da ima onih koji mnogo znaju o ovoj temi, onih koji znaju delimično i to im je "dovoljno" ali ima i onih koji bi želeli naučiti bar neke osnovne stvari čak i više od toga. Naravno, potrebno je da svako prvo pročita ono što je već napisano o konkretnoj temi i da pokuša sam da se edukuje ali takođe u nekim slučajevima potrebna je i pomoć oko nekih detalja koji nisu razumljivi svima, u tim slučajevima bilo kakva, takva pomoć ili upućivanje na mesto gde se može naći odgovor je velika pomoć onih koji to znaju.
Intrigantni screenshot-ovi bez konretnih odgovora ne pomažu čak šta više provociraju i omalovažavaju svakog koji postavi neko pitanje očekujući neku pomoć.
I ne zaboravite šta je J.J. Zmaj rekao:
"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati."

Forum je izuzetan a naročito domaćini i svi koji učestvuju u tome i od srca im hvala!
Pozdrav i hvala svima na razumevanju.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.686
@shishmish

Uclanjen si ovdje od

01.05.2011g

Pogledaj na svom profilu koliko postova imas .....

Ako do sad nisi nista naucio i neces kratko i jasno

Ja sam od 2010g clan SF-a

Veliki je pojam IPTV opcenito i za svakog pojedinacno da se objasnjava u drugom smislu receno sve ove slike uzimam sebe za primjer i kako doci do fluss strimova. ... stalkera i mac adresa.. kako skenirati... kojim skenerom itd.... sve to i jos mnogo vise je objavljeno kako ovdje u raznim temama tako i po raznim forumima... ima ljudi ovdje koji nisu 24/7.za racunarom i sve u svemu 99% ljudi koji posjecuju SF vezano za IPTV na njihova pitanja dobili su adekvatne odgovore dal javno dal preko Pm ukljucujuci i mene... ujedno da dodam po nekad se nesta usput ostavi za osobne potrebe i otom se nije ni diskutovalo u javnosti kako i sta......


Za ovo i vrabci na gran znaju ;)

20200328_185047.jpg
toliko.....


Edit:

Nije zlonamjerno .. iskreno

Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
@Sota
Moj post je, ponavljam, sugestija! Za ono "nećeš kratko i jasno" (???) - samo toliko da znaš, da sam naučio puno toga sam o IPTV na ovom forumu i imam, za mene "matorog" solidno znanje za kratko vreme od kako sam u ovoj, meni "novoj" temi i od skora, kako sam postao redovan član na ovom forumu s namerom da još ponešto naučim.
Tebi skidam kapu što se tiče ove tematike i meni ne smeta nit' imam želje da to što domaćinii i VIP članovi ovog foruma imaju mogućnosti korišćenja nekih "alata", aplikacija iz VIP zone koji nisu dostupni ostalim članovima - to je vaše pravo, ali sam sugerisao na tome da se na pitanja ili da odgovor ili ostane bez odgovora.
A "shishmish" je do sada bio u "drugim vodama" i u mnogim sam VIP zonama, al' to je druga priča...
Očekujem da nastavite i dalje sa uspehom u radu i da rejting foruma bude još veći.
U tome želim svima vama puno sreće!
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
19.06.2013
Poruka
6
@Sota
Za ovu temu sam se zainteresovao nedavno, takoreći slučajno.
Nisam pratio IPTV, nisam pratio forum, imao sam i imam druga interesovanja.
Potrudiću se da pronađem odgovore.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.686
@Sota
Moj post je, ponavljam, sugestija! Za ono "nećeš kratko i jasno" (???) - samo toliko da znaš, da sam naučio puno toga sam o IPTV na ovom forumu i imam, za mene "matorog" solidno znanje za kratko vreme od kako sam u ovoj, meni "novoj" temi i od skora, kako sam postao redovan član na ovom forumu s namerom da još ponešto naučim.
Tebi skidam kapu što se tiče ove tematike i meni ne smeta nit' imam želje da to što domaćinii i VIP članovi ovog foruma imaju mogućnosti korišćenja nekih "alata", aplikacija iz VIP zone koji nisu dostupni ostalim članovima - to je vaše pravo, ali sam sugerisao na tome da se na pitanja ili da odgovor ili ostane bez odgovora.
A "shishmish" je do sada bio u "drugim vodama" i u mnogim sam VIP zonama, al' to je druga priča...
Očekujem da nastavite i dalje sa uspehom u radu i da rejting foruma bude još veći.
U tome želim svima vama puno sreće!
Pozdrav
Mozda sam bio malo grub ... ako je tako doslo do tebe izvinjavam se .. nije mi bila namjera (Afekat) opcenito za sebe mogu glasno da kazem imam i previse razumijevanja za sve clanove ... desi se svima pa i meni ako se dal direktno ili indirektno pronadjem...... samim tim pomislio sam da se obracas meni...

Dodajem...

kad citam da neko pljuje i omalovazava necije savrsenstvo bez mane kao sto je @salezli plejer dat svima Gratis na koriscenje ( NE odnosi se na tebe ) jer..... do sad za sve ove godine nisam naisao na 1 jedini forum gdje je sve transparentno kao na SF-u i mnogo tog uradjeno pocevsi od Admina, Moderatora,Urednika i VIP clanova itd... i svima dato Gratis na koriscenje samim tim veliki trud i rad je ulozen u to vezano za IPTV i sve teme koje obuhvataju IPTV

Tamo negdje omalovazavaju SF Forum a sami su njegovi clanovi i koriste svasta nesta sa ovog foruma.... budimo ljudi zar je to tesko? Ko zeli bilo sta da koristi sa SF foruma dal ce ili nece to odlucuju doticni sami i dal im se svidja ili ne takodjer ... mogu a ne moraju...

NE odnosi se na tebe...

Moje izvinjenje i ako nesta treba kucaj... koliko primjecujem covjek si zdravog razuma to cijenim i postujem takav sam i sam.....

Pozdrav i svako dobro zelim
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
OK, @Sota, primljeno k znanju ;) ljudi smo, a među prvima sam komentarisao "fanatastičan" SFVIP Player i zasluge @salezli, boki-ija i svim koji su doprineli izuzetnoj aplikaciji IPTV za win okruženje i od tada sam tu svaki dan. Ja ga koristim i oduševljen sam kao i veliki broj članova i ponovo veliko hvala na SFVIP player-u i ostalim alatima.
Malo se krećem po forumima jer sam umoran od "satelita" i ovaj deo foruma "Internet Radio i Televizija" me je zaista okupirao mesec dana unazad. Na skoro svim forumima sam video da su već "post-ali" SFVIP Player, i na turskim, ruskim, ... forumima, čak sam nekoliko dana na prijateljovom turskom forumu (od @Informed®) napravio tutorijal (u slikama) o korišćenju SFVIP Player-u, podelio desetak MAC-ova što mod-ovima i članovima foruma i sad me stalno jure i traže MAC-ove. Tema je "zapalila" forum pa su me već "ofarbali" na forumu :) . SFVIP Player postaje popularan svakim danom sve više i više na svim forumima, osim na SU ali to prepuštam nekom drugom, zaslužnijem članu ovog foruma! ;) . @Sota, želim ti sve najbolje kao i svim ostalim članovima i osećam se veoma srećno što se nalazim u krugu prijatelja.
Veliki pozdrav!
 
Natrag
Top