Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Pomonjao je neki lik na ..... forumu al' mislim da je masno lagao

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
kboK28I.png

hPzouH3.png


:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::give_r:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Boki nešto sumnjam da si mu dao tu app tako da i dalje tvrdim da je masno lagao :-D

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Samo me interesuje (kao vlasnika D3/D3GO naloga), koji su to kanali i D3GO info kanal BG i info kanal CG????
Takođe i Al JAzeera Balkan HD & RT Doc HD. Dotičnih kanala NEMA u ponudi SBB-a.
Ovo govorim kao vlasnik Gold Extra paketa - dostupni su mi svi kanali izuzev HBO paketa (mada i njega već imam).
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
i D3GO info kanal BG i info kanal CG????
Takođe i Al JAzeera Balkan HD & RT Doc HD. Dotičnih kanala NEMA u ponudi SBB-a.

prva 2 su info kanali od sbb 1 za sbb d3go Srbija drugi za telemach Crna Gora ,ova 2 hd sto si pomeno tacno ne idu u sbb...oni su bili iz neke druge liste posto nisam azuriro jedno godinu dana nemam pojma dal i rade jos....
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
E momci, ajde dajte nesto tih kanala (naloga).
EDIT: Salim se. Ali screenovi ne bi bili losi, barem da vidim kako to izgleda. I da mastam malo i ja. Hehhehe: D
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
27
prva 2 su info kanali od sbb 1 za sbb d3go Srbija drugi za telemach Crna Gora ,ova 2 hd sto si pomeno tacno ne idu u sbb...oni su bili iz neke druge liste posto nisam azuriro jedno godinu dana nemam pojma dal i rade jos....

Da li na tvom D3go Kodi addonu radi gledaj odloženo,snimanje i da li može da se napravi da se ubaci user i pass od postojećeg naloga?
Uapred hvala na odgovoru?

Nije mi potreban tudji d3go strim ,niti taj tudji da rastezem na njih milion.Hocu samo svoj licni D3go da gledam na Kodiju.U zamenu za uslugu mogu da dam neke legalne Iptv pay kanale(izmedju ostaloga i potpuno legalne iptv arene a nisu iz mts-a!!!!) besplatno.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top