Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
zna li ko kako da izvuccem strimove iz ove android aplikacije ,ima 3000 kanala a pola ih je u hd?

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
Instaliraš na komp bluestack program koji emulira android na pc.Pokreneš ga instaliraš tu aplikaciju na njega preko google stora.Uključiš url snooper i pustiš kanale koji te interesuju.
Ako ti se u strimu pojavi token,zaboravi na to.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
Instaliraš na komp bluestack program koji emulira android na pc.Pokreneš ga instaliraš tu aplikaciju na njega preko google stora.Uključiš url snooper i pustiš kanale koji te interesuju.
Ako ti se u strimu pojavi token,zaboravi na to.
sad sam probao ne radi ni jedan kanal na Droid4X emulator
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
bluestack program radi po principu starijeg androida pa zbog toga ne moze da otvori neke programe
 
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
72
nesto se ne razumujem u to al samo znam da su strimovi prejaki,i da ima sporta u hd kolko hocete,3000 kanala je u pitanju

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
Za gledanje strimovanih kanala koristim ProgDVB. Jako brzo prebacuje kanale i sviđa mi se interfejs kao i strim slike koji je bolji od VLC. Za Kodi ne znam, ne volim ga.
Da li neko koristi ovaj program za gledanje strimovanih kanala i ako zna kako da ubacim EPG u njega?
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
da ProgDVB je izmedju ostalog odlican stream player, pogotovo sa stanovista koriscenja resursa pc-a
ja ga koristim portabilno (Free of charge,ProgDVB + ProgTV x32
for XP, Vista, Windows 7, Windows 8. x32/x64 OS,version7.14.2, down file size 19.4 MB)

Kod:
http://www.progdvb.com/download_progdvb.html

LwiISN4.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
02.06.2015
Poruka
190
To sam već napisao. Zanima me da li postoji mogućnost da se ubaci EPG u kanale. Ima neku opciju za EPG i logo, ali ne snalazim se baš.
 
Natrag
Top