Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
,vidi ti momaka ,neka dobri ste .tako i treba,to se neradi tako iz licnog iskustva date svojim kontaktima prijateljima ,koje valjda imate ovdje ,i ako imate stvarno dobru listu ,cuvajte za sebe ,jer kako je krenulo ,nece ovome dugo .znam vas obojicu ok ste momci ,jer kad date listu niste dali samo listu nego i server , naloge vise manje .to vise nije problem ,dok je restrimer strimer ne zastiti ,ili vec ko ,:)
Nisam dao server razumijem te i kome sam dao listu ne vidi server nesto naucio valjda od tebe;).Samo da pokazem
da moze drugacije nego da se ljepe po cijeli serveri i unistavaju
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
prvih 20 koji se jave losmiju daje po jednu listu.....:beee: pod uslovom da nije blokirao sanduce...:beee:

to samo ja izgleda ne blokiram.....tek sam na 1504 strani....:beee:

nXE7fqT.png
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
da li se neko razumje u kodi addone ,petljo sam po jednom pa sad kad god mjenjam kanal updejtuje mi ,narovno htjeo sam sam da mi updejtuje ali ne stalno toliko cesto da me vlastiti web server banuje :D
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Evo jedno pitanje za sve koliko kosta jedna ex-yu lista,koja moze da traje i da radi bez bagova?Sve zivo sam pokusao da nadjem jednu dobru listu ali ne vredi traje dan,dva i cao i pored toga zabada za medalju.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Ja ne znam sta vi gledate ?? i koje liste itd... ja govorim u svoje Ime

Ima sigurno 3 mjeseca da mi jedna lista radi na Smart Tv preko Fork Playera i nije potrebno da ju mijenjam ..... a tebi bi Sota bolje bilo da ne palis komp...... :roll:

Pozdrav
 
Natrag
Top