Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Ne vise me ne zanima ova vrsta zabave kad ucenici znaju bolje od ucitelja a jos gore kad pojedinci pokusavaju sve i svasta da uniste da bi ispali jaki igraci ili likovi a sa strane ako mogu sto vise da uvale svoje liste radi malo zarade ili sta je pak najcrnije dobili to na poverenje te liste od pojedinih ljudi sa ovog foruma tako da pored svojih nekih zivotnih problema ovo mene vise ne zanima a da imam sta gledam imamPogledajte prilog 87386[/QUOTE]
E neka si im rekao bar nek znaju[/QUOTE]
Zaboravio da dodam tu i ljude koji prodaju card sharing a unistavaju liste nadam se da si zadovoljan odgovorom
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.568
Ako me neko trazi gledam Zvezde granda to zbog karleuse:D
12592190_10207631277076255_2965861910649640649_n.jpg


Kakva Karleuša :O
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Ne vise me ne zanima ova vrsta zabave kad ucenici znaju bolje od ucitelja a jos gore kad pojedinci pokusavaju sve i svasta da uniste da bi ispali jaki igraci ili likovi a sa strane ako mogu sto vise da uvale svoje liste radi malo zarade ili sta je pak najcrnije dobili to na poverenje te liste od pojedinih ljudi sa ovog foruma tako da pored svojih nekih zivotnih problema ovo mene vise ne zanima a da imam sta gledam imamPogledajte prilog 87386
E neka si im rekao bar nek znaju[/QUOTE]
Zaboravio da dodam tu i ljude koji prodaju card sharing a unistavaju liste nadam se da si zadovoljan odgovorom[/QUOTE]
E ima i takvih ali kucas na pogresna vrata, prvo sam prodavao liste sad cs trece ko zna sta ce da bude tako da nemoj da slusas svaku budalu sto ti prica ja imam cs ali za licnu upotrebu
Ma znas ti ali tako ti se cini
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
75
Sto se Crnogoraca tice, ko im je kriv, da se nisu otcepili sad bi slavili zlato :D
kao sto kaze stara poslovica...
"nije zlato sve sto sija " kolega @Greskac...
prema broju klubova i prema broju stanovnoka..
i po ostalim bogastvima sto ostale ucesnice prvestva imaju....
to je za Crnogorce "dijamant"...:bfghb::give_r:
a vama cestitke na pobjedi :D i na sportskom ponasanju...
i vazno je da su medalje ostale na balkanu...:mig:.pozzz
 
Učlanjen(a)
21.01.2016
Poruka
114
Zdravo
Jedno glupo pitanje za sve iskusne forumase a i one koji to znaju objasniti
Naime kako IPTV funkcionise ..to je za mene novi pojam i ne razumijem iako sam dobro pretrazio internet ne mogu sa smislom da razumijem
CS u potpunosti razumijem kako radi i odakle dolazi
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Zdravo
Jedno glupo pitanje za sve iskusne forumase a i one koji to znaju objasniti
Naime kako IPTV funkcionise ..to je za mene novi pojam i ne razumijem iako sam dobro pretrazio internet ne mogu sa smislom da razumijem
CS u potpunosti razumijem kako radi i odakle dolazi
Pozdrav
Ako hoces da se ne nerviras samo se drzi CS on je ipak zakon za sve i slika mrak i neces pri utakmici
navece morati saltati i nervirati se kad se zakace i zajasu listu.Jedino ako se hoces malo poigrati
postaces ovisan kao i mi nekoji:tease:i neses gledati nista samo ces okretati,traziti i prode vrijeme;).
 
Natrag
Top