Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima, bilo da si Nemačka, Koreja ili nešto drugo. A nemaju pravo, tj imaju pravo ali bi dobili kazne ako bi oslobodili lokaciju.
Screen shot kod mene radi, baš zbog tebe sam probao, nema problema ni sa in ni sa out sc.

I dao bih komentar po meni je ovo super aplikacija, koristio sam jedno vreme bbc i mogu reći da ovakve aplikacije su potrebne tržištu i valjda će i rts nešto slično izbaciti
Radi se o tom kako sam napisao ... na samoj aplikaciji sam uneo podatke NE preko sajta ili bilo kakvog obrasca itd.. znaci oni su dobili moje podatke putem registriranja preko njihove aplikacije u koju se unosi Ime Prezime, Ulica i Br, Grad, postanski Broj i Drzava takodjer i telefonski Broj i od vaznosti polja koja su sa strane oznacena crvenom tackicom su pod obavezno a to su gore navedeni podatci ... znaci dobili su sve moje podatke u kojima pise
Drzava Njemacka ... aplikacije tog tipa ili slicne npr. Iz Bosne preko Store / Play Store ili ju ne mozes ni skinuti ili kad ju skines i zelis instalirat dobijes u startu pismeno da za moju drzavu ta aplikacija ne radi iz vec kojih navedenih razloga doticnih itd... znaci nema sanse da ju instaliras itd... a taj HRTi i njihova aplikacija nije odradjeno kako valja jer... mnogi ce iz istih razloga imati problem kao i ja al shvatit ce tek na kraju.

Sto se tice Screena i ja sam napravio par preko telefona kako se i vidi na slkama izgleda da si propustio nesta??? A napisao sam kad pustim npr.program HRT 1 kanal nece da mi pusti iz autorskih prava bla, bla, bla i na osnovu toga nisam mogao Sreen da napravim i stavim sliku na forum

E da umalo da zaboravim napisao si ovo

Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima,
--------------------------------------------

A znaju odakle sam kad pokrenem HRT 1 pa mi ne dozvoljavaju da gledam bas iz razloga sto sam iz njemacke :roll: Nikakva to kuca nije .... eto uzmimo primjer Orion aplikaciju radi mi kao mina pa i SBB D3GO I svasta nesta onih provajdera koji imaju Ime itd...

Ako je ta aplikacija iz HR preporucujem svima da je NE instaliraju jer nece moc gledat kako izgleda namjenjena je samo za podrucje Hrvatske

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima, bilo da si Nemačka, Koreja ili nešto drugo. A nemaju pravo, tj imaju pravo ali bi dobili kazne ako bi oslobodili lokaciju.
Screen shot kod mene radi, baš zbog tebe sam probao, nema problema ni sa in ni sa out sc.

I dao bih komentar po meni je ovo super aplikacija, koristio sam jedno vreme bbc i mogu reći da ovakve aplikacije su potrebne tržištu i valjda će i rts nešto slično izbaciti
rts.jpg
repeat-button.jpg
moj predlog da obavezno ubace u aplikaciju ove serije i nikako bez opcije "repeat button"
smileys-3d-121403.png
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Radi se o tom kako sam napisao ... na samoj aplikaciji sam uneo podatke NE preko sajta ili bilo kakvog obrasca itd.. znaci oni su dobili moje podatke putem registriranja preko njihove aplikacije u koju se unosi Ime Prezime, Ulica i Br, Grad, postanski Broj i Drzava takodjer i telefonski Broj i od vaznosti polja koja su sa strane oznacena crvenom tackicom su pod obavezno a to su gore navedeni podatci ... znaci dobili su sve moje podatke u kojima pise
Drzava Njemacka ... aplikacije tog tipa ili slicne npr. Iz Bosne preko Store / Play Store ili ju ne mozes ni skinuti ili kad ju skines i zelis instalirat dobijes u startu pismeno da za moju drzavu ta aplikacija ne radi iz vec kojih navedenih razloga doticnih itd... znaci nema sanse da ju instaliras itd... a taj HRTi i njihova aplikacija nije odradjeno kako valja jer... mnogi ce iz istih razloga imati problem kao i ja al shvatit ce tek na kraju.

Sto se tice Screena i ja sam napravio par preko telefona kako se i vidi na slkama izgleda da si propustio nesta??? A napisao sam kad pustim npr.program HRT 1 kanal nece da mi pusti iz autorskih prava bla, bla, bla i na osnovu toga nisam mogao Sreen da napravim i stavim sliku na forum

E da umalo da zaboravim napisao si ovo

Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima,
--------------------------------------------

A znaju odakle sam kad pokrenem HRT 1 pa mi ne dozvoljavaju da gledam bas iz razloga sto sam iz njemacke :roll: Nikakva to kuca nije .... eto uzmimo primjer Orion aplikaciju radi mi kao mina pa i SBB D3GO I svasta nesta onih provajdera koji imaju Ime itd...

Ako je ta aplikacija iz HR preporucujem svima da je NE instaliraju jer nece moc gledat kako izgleda namjenjena je samo za podrucje Hrvatske

Pozdrav
i meni ne ide u bih ,probavo sa hola i odusto nije mi vrijedno .a sad nekom jest neko voli ovo neko ne dzaba je ima nas raznih sa okusom ;) :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
i meni ne ide u bih ,probavo sa hola i odusto nije mi vrijedno .a sad nekom jest neko voli ovo neko ne dzaba je ima nas raznih sa okusom ;) :D
Naravno istog smo misljenja samo kazem da ta aplikacija nije ni 1€ vrijedna al kako kazes i sam neko voli ovo neko ono ... nekom je zasigurno ok .... samo nije vrijedna pomena da se o toj HRTi aplikaciji polemise kao da je ne znam sta.. isprobao jesam i napisao moje iskustvo mozda nekom bude od koristi da se ne muce neki a na kraju svega ne mogu da gledaju itd...

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Naravno istog smo misljenja samo kazem da ta aplikacija nije ni 1€ vrijedna al kako kazes i sam neko voli ovo neko ono ... nekom je zasigurno ok .... samo nije vrijedna pomena da se o toj HRTi aplikaciji polemise kao da je ne znam sta.. isprobao jesam i napisao moje iskustvo mozda nekom bude od koristi da se ne muce neki a na kraju svega ne mogu da gledaju itd...

Pozdrav
ma naravno ;)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Radi se o tom kako sam napisao ... na samoj aplikaciji sam uneo podatke NE preko sajta ili bilo kakvog obrasca itd.. znaci oni su dobili moje podatke putem registriranja preko njihove aplikacije u koju se unosi Ime Prezime, Ulica i Br, Grad, postanski Broj i Drzava takodjer i telefonski Broj i od vaznosti polja koja su sa strane oznacena crvenom tackicom su pod obavezno a to su gore navedeni podatci ... znaci dobili su sve moje podatke u kojima pise
Drzava Njemacka ... aplikacije tog tipa ili slicne npr. Iz Bosne preko Store / Play Store ili ju ne mozes ni skinuti ili kad ju skines i zelis instalirat dobijes u startu pismeno da za moju drzavu ta aplikacija ne radi iz vec kojih navedenih razloga doticnih itd... znaci nema sanse da ju instaliras itd... a taj HRTi i njihova aplikacija nije odradjeno kako valja jer... mnogi ce iz istih razloga imati problem kao i ja al shvatit ce tek na kraju.

Sto se tice Screena i ja sam napravio par preko telefona kako se i vidi na slkama izgleda da si propustio nesta??? A napisao sam kad pustim npr.program HRT 1 kanal nece da mi pusti iz autorskih prava bla, bla, bla i na osnovu toga nisam mogao Sreen da napravim i stavim sliku na forum

E da umalo da zaboravim napisao si ovo

Oni ne mogu da znaju odakle si ti po emailu, to automatski ide reply svima,
--------------------------------------------

A znaju odakle sam kad pokrenem HRT 1 pa mi ne dozvoljavaju da gledam bas iz razloga sto sam iz njemacke :roll: Nikakva to kuca nije .... eto uzmimo primjer Orion aplikaciju radi mi kao mina pa i SBB D3GO I svasta nesta onih provajdera koji imaju Ime itd...

Ako je ta aplikacija iz HR preporucujem svima da je NE instaliraju jer nece moc gledat kako izgleda namjenjena je samo za podrucje Hrvatske

Pozdrav
Ja ti baš o tome pišem, normalno je da ovakva apk ide u hrvatskoj a da ne radi van hrvatske kako se ne bi kršio ugovor o nacionalnim kućama. Ti si se zeznuo što si uopšte popunjavao polja a da pre toga nisi stavio masku
E ovo si u pravu da treba da je sakriju za ostale države, izgleda da su zaboravili. Ja sam im sad pustio mail, čak i objasnio kako to da urade a ako ne znaju.

Ps blokirao sam slike da mi ne izlaze na forumu od sinoć pa nisam video tvoje slike
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Pogledajte prilog 83016
Pogledajte prilog 83014 Pogledajte prilog 83015
E ovako sad sto se tice HRTi aplikacije.

Dobio sam Email od njih pricam o nedavnom slanju kad sam se putem njihove aplikacije registrovao.

Napisali su mi ovako

Vaš korisnički račun uspješno je kreiran.HRTi je besplatna usluga koja omogućava pristup HRT-ovim sadržajima na različitim platformama poput Vaših pametnih telefona i tableta (iOS, Android, Windows), osobnih računala (Windows, Mac OS) te Smart TV-a.


Korisničko ime: xxxx
Subscriber ID: xxxx
Lozinka:xxxx
PIN roditeljske zaštite: xxxx

Preuzmite HRTi mobilnu aplikaciju putem službenih iTunes i Google Play distribucijskih kanala ili nas pratite putem osobnih računala na
www.hrti.hrt.hr
Zahvaljujemo,
HRTi

Druga bitnija stvar ne pustaju za Germany a jos uz to kad sam pustio kanal HRT 1 ne moze da se napravi Screenshot na telefonu
:roll: Oni kao da imaju D3go .. uz to pise ovako

Zbog zastite autorskih prava sadrzaj je nedostupan na vasem podrucju :roll: a na email pisu skinite aplikaciju pa oni nisu bas svoji umjesto da u startu ljudima objasne sta i kako oni te prave budalom i tek kad sve napravis shvatis da ne mozes da gledas ...
Fazon im je malo jaci

Eto o tom sam danas pricao
Pozdrav

Ista stvar je i sa BBC iplayerom koji je dostupan samo za UK područje.. Ne vidim što tu nije jasno... ovo je službena HRT-ova aplikacija, nije nikakva ilegala ni ristrim u pitanju..

sve piše na webu:

Je li se moguće uslugom HRTi koristiti izvan Republike Hrvatske?
Uslugom se moguće koristiti izvan Republike Hrvatske s odrađenim sadržajima koji u skladu sa zaštitom autorskih prava i ugovornim obvezama HRT-a prema partnerima dopuštaju emitiranje odnosno reprodukciju izvan granica Republike Hrvatske.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.652
Ja ti baš o tome pišem, normalno je da ovakva apk ide u hrvatskoj a da ne radi van hrvatske kako se ne bi kršio ugovor o nacionalnim kućama. Ti si se zeznuo što si uopšte popunjavao polja a da pre toga nisi stavio masku
E ovo si u pravu da treba da je sakriju za ostale države, izgleda da su zaboravili. Ja sam im sad pustio mail, čak i objasnio kako to da urade a ako ne znaju.

Ps blokirao sam slike da mi ne izlaze na forumu od sinoć pa nisam video tvoje slike

Da je neko napisao da aplikacija nije za Inostranstvo nebi sigurno popunjavao a za tvoju informaciju ja to nisam radio zbog sebe nego kao u vecini slucajeva zbog clanova foruma ...

Druga stvar od kad je clan @mamo objavio

Od danas HRT ima i novu multimedijsku uslugu - HRTi itd....

ovdje
http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-1837#post-1752911

pokusao sam da vidim o cem se radi naravno sve u svrhu foruma i clanova na forumu

onda se oglasio clan @tb1704

Ovdje
http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-1839#post-1753075

nakon toga si se oglasio ti

ovdje

http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-1842#post-1753731

izuzev gore dva navedena clana .... ako si znao za to mogao si ladno da napises nesta o tome da ta aplikacija ne radi van hrvatske jer se u takvim slucajevima i slicnim situacijama pise javno i daju vazne informacije clanovima foruma pa i meni .... ali izgleda da je bolje kompliciranije nego jednostavnije :mig:

HRTi Aplikacija nije dostupna za gledanje tv programa kao sto su
HRT 1, HRT 2 itd... van republike Hrvatske .... mozda nesta u skladu sa tom aplikacijom ali sami Tv programi NE


Pozdrav zavrsavam diskusiju o HRTi aplikaciji
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top